– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupy Malý Ráj, Vysoké nad Jizerou - Helkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupy Malý Ráj [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V nerušeném klidném místě na kopečkách v malé vesničce Helkovice, mezi Vysokým nad Jizerou (6 km) a městem Semily (11 km), 5 minut autem od nejbližších sjezdovek. V okolí spousta cyklotras a turistických cest, po severní části Českého ráje a Podkrkonoší. Bozkovské dolomitové jeskyně cca 7 km.
Ubytování: Dva objekty, každý po 10 lůžkách (možnost dalších přistýlek na vlastních matracích). Chalupa: V přízemí světnice, kuchyňka, WC, sprcha a 2 ložnice po 2 osobách. Na půdě 2 ložnice po 3 osobách. Sklepní místnost se 2 stoly. Venku velká kůlna, další sprcha a WC, 2 terasy pro stany, velke ohniště. Velký dům: V přízemí hala s jídelním stolem, kuchyňka, velký sál (135 m2), pokojíček (sklad), místnost na kola a lyže. Na patře jsou 3 pokoje po 2 až 5 osobách, 2 koupelny, 2 WC. Před domem je velké parkoviště. Vhodné i pro pořádání seminářů.
Cena: Chalupa: léto 6.490 Kč/chalupa/týden (tj. při 10 osobách 93 Kč/os/noc), zima 7.900 Kč/chalupa/týden. Velký dům: léto 7.490 Kč/dům/týden, zima 8.900 Kč/dům/týden. Ceny jsou konečné (v ceně jsou energie, povlečení i rekreační poplatek).
Adresa: Chalupy Malý Ráj, Luďka Vloemans (Mikezová), Helkovice 21, 513 01 Vysoké nad Jizerou
Poznámky: Chalupy byly ve druhé půlce roku 2012 prodány a ubytování se zde nenabízí! Fotografie v levé půlce složeného obrázku dokumentují chalupy, v pravé půlce velký dům.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupy Malý Ráj, Vysoké nad Jizerou - Helkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...