– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

AEDA chalupa, Liptovské Sliače - Vyšný Sliač

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
AEDA chalupa [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: Na Liptove, 8 km od Ružomberka a 20 km od Liptovského Mikuláša. Vo Vyšnom Sliači v tichej ulici 50 m od autobusovej zastávky a 250 m od potravín. Dobre dostupné: Nízke Tatry, Veľká Fatra, Chočské vrchy a Západné Tatry - Roháče, Skipark Ružomberok, Jasná, Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia, Donovaly, Vlkolínec, Liptovská Mara.
Ubytování: Chalupa je klasický gazdovský rodinný dom prerobený na rekreáciu viacerých rodín spolu, max. pre 17 osôb. Na hornom podlaží je päť 2-lôžkových izieb s 2 samostatnými vchodmi. Každá izba má vlastnú kúpeľňu (sprcha, WC). Možnosť prísteliek po dohode. V suteréne je spoločenská miestnosť s krbom, TV, SAT, WiFi a vybavenou kuchyňou. Veľká záhrada vhodná na hry pre deti, grilovanie (pieskovisko, hojdačky, záhradný domček). Prekrytý priestor 8x4,5 m na stolný tenis alebo posedenie. U susedov je možnosť pozorovať ovečky, kravy a iné domáce zvieratká. Parkovanie na dvore do 6 vozidiel.
Cena: Leto (26.4.-26.9.): 8 EUR/os/noc, dieťa 4-14 rokov 6 EUR/os/noc, min. 2 dospelé osoby, min. 2 noci. Zima (27.9.-25.4.): 9 EUR/os/noc, dieťa 4-14 rokov 7 EUR/os/noc, min. 4 dospelé osoby, min. 2 noci. Silvester (20.12.-9.1.): 2-4 noci 1.000 EUR/chalupa, 5-9 nocí 1.500 EUR/chalupa. Rekreačný poplatok 0,30 EUR/os/noc (dieťa 0,15 EUR/noc). Malý psík 3 EUR/noc. Nič iné sa nepripláca (ceny sú vrátane energií atď.).
Adresa: Chalupa AEDA, Ing. Iveta Lukáčová, ul. Na Bežan 1428/11, Vyšný Sliač, 034 84 Liptovské Sliače
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: AEDA chalupa, Liptovské Sliače - Vyšný Sliač
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby