– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa u vodopádu, Lúčky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa u vodopádu, Lúčky

Chalupa u vodopádu [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V centre obce Lúčky, asi 50 m od 12 m vysokého kaskádového Lúčanského vodopádu. Chalupa je 70 m od potravín, pizzerie a gril baru, 200 m od autobusovej zastávky a 800 m od Kúpeľov Lúčky (Aqua vital park s bazénmi, saunami, wellness, soľnou jaskyňou, jakuzy). Kúpanie v okolí: Gino paradise Bešeňová, vodná nádrž Liptovská Mara, AquaRelax Dolný Kubín, termálny prameň Kalameny. Lyžovanie: obecné vleky Lúčky, Kalameny, Turík, Ski park Malinô Brdo, Donovaly, Jasná, Kubínska hoľa.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 7 lôžok. V chalupe sú 3 izby (2x2, 1x3 lôžka), spoločná kuchyňa (s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kuchynským riadom), spoločenská miestnosť (jedáleň s TV a rádiom), spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a spoločné samostatné WC. Dvor chalupy má 300 m2, s možnosťou parkovať za zamknutou bránou pre 3 autá. K dispozícii je záhradné sedenie a možnosť zapožičať si gril.
Cena: Leto: 4 a viac nocí 10 EUR/os/noc, 1-3 noci 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Zima (vykurovacia sezóna): 4 a viac nocí 12 EUR/os/noc, 1-3 noci 14 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Silvester: 140 EUR/chalupa/noc, min. 3 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Za psa môže byť účtovaný poplatok.
Adresa: Chalupa pri vodopáde, Juraj Benko, Lúčky 158, 034 82 Lúčky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa u vodopádu, Lúčky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...