– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany

Chalupa pod hradem Valdštejn [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V CHKO Český ráj, v klidném lesoparku pod skalami a romantickým hradem Valdštejn, u vstupu do přírodní rezervace Hruboskalsko. Na trase turistických a cyklistických stezek. Chalupa má ideální polohu k podnikání výletů všemi směry hvězdicovitě s malou vzdálenostmi + město Turnov na dosah (centrum 2 km). Výlety: Hrubá Skála, Sedmihorky, Trosky, Kost, Frýdštejn, Hrubý Rohozec, Kozákov atd. Koupání: romantické rybníky se skalami, koupaliště v okolí, písečáky, Jizera atd. Obchody 1 km, autobus 50 m, vlak 1,4 km. Polopenzi možno zajistit v místní restauraci.
Ubytování: Komfortní nová chalupa pro 18-20 osob v 5 pokojích (1x2, 4x4 lůžka + dětská postýlka) + podkrovní 6. pokoj na vyžádání (2 lůžka). Velký obývací pokoj s kachlovými kamny, prostorná kuchyň s jídelnou (mikrovlnka, myčka nádobí, 2 dřezy, 2 velké lednice, 3 varné konvice, kávovar, sporák). 3x koupelna + WC. Udržovaná oplocená zahrada, slunečná terasa s nábytkem + pergolou, přenosný gril, ohniště u lesa. Úschova kol + půjčovna v chalupě, kuželky, houpačka, lesní hřiště + míčové hry, stolní tenis v zahradě. Pes není povolen. V chalupě se nekouří. SEZONA 2014: WiFi + bazén v měsících 07+08.
Cena: Úsporný pronájem celé chalupy (celoročně): 5.000 Kč/chalupa/noc (tj. při 20 osobách 250 Kč/os/noc) + provozní náklady podle spotřeby + závěrečný úklid 500 Kč, povlečení vlastní. Pronájem chalupy - vše v ceně jako v penzionu (celoročně): 6.000 Kč/chalupa/noc. Pronájem jednotlivých pokojů (jen mimo letní prázdniny): 300-350 Kč/os/noc (min. 2 osoby, min. 2 noci). Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Dřevo do kamen zdarma. V zimě se připlácí za vytápění plynem dle skutečné spotřeby.
Adresa: Chalupa pod hradem Valdštejn, Helena Randáková, Pelešany 132, 511 01 Turnov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...