– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa (rodinný dům) Uhliska, Rožnov pod Radhoštěm - Uhliska

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)
Chalupa (rodinný dům) Uhliska [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V klidném prostředí krásné přírody, kousek od lesa, 2 km od centra Rožnova pod Radhoštěm směrem na Valašskou Bystřici. Zastávka ČSAD v místě (autobus dojede do centra města Rožnova i na jeho okraj).
Ubytování: Apartmán v 1. poschodí rodinného domku. Po celý rok můžeme ubytovávat až 7 osob. K dispozici je kompletní byt se třemi pokoji (2x2 lůžka, 1x3 lůžka), samostatnou vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Kromě rekreačních pobytů jsou prostory vhodné i pro ubytování pracovníků organizací. Velká zahrada, posezení venku. Venkovní bazén 6x4x1,5 m. V případě nepříznivého počasí lze využít společenskou místnost s krbem v suterénu domu. Chráněné parkoviště až pro 4 auta. Uschování kol možné.
Cena: Sezóna (29.6.-31.8.): 150 Kč/os/noc, minimální platba však 5.000 Kč/apartmán/týden. Mimo sezónu (1.9.-29.6.): 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 noci 180 Kč/os/noc, 4 a více nocí 150 Kč/os/noc, ceny platí i při ubytování jen 1 osoby samostatně v apartmánu. Celoročně se připlácí energie (paušál 50 Kč/apartmán/noc) a poplatek obci 15 Kč/os/noc (jen dospělí). Povlečení je v ceně. Při ubytování pracovníků na delší dobu sleva dohodou.
Adresa: Chalupa Uhliska, Josef Vala, Uhliska 986, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (4. 4. 2012, 14.26)
V loňském roce jsme zde byli ubytováni. Ubytování bylo v druhém patře rodinné vily u starších velmi milých manželů. S ubytováním jsme byli spokojeni, cena odpovídala kvalitě.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa (rodinný dům) Uhliska, Rožnov pod Radhoštěm - Uhliska
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...