– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Lávky, Veselí nad Lužnicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U Lávky [Zvětšit - nové okno]
22
Umístění: Ve Veselí nad Lužnicí, přímo u soutoku Lužnice a Nežárky, v těsné blízkosti sportovního areálu s tenisovými kurty, půjčovnou lodí, kol. Několik restaurací vzdálených 200-800 m, zastávky autobusů a vlaků 200-900 m. Pískovny 1,5 km. Ideální pro rodiny, skupiny, rybáře, cyklisty.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 22 lůžek, úschova kol, parkování, po domluvě možnost postavení stanů. K chalupě patří velký dvůr, dvě zahrady s ohništi a louka u řeky. Velký byt: dvě ložnice (2, 3 lůžka), obývák s TV, kuchyňka, soc. zař., možnost přistýlky. Malý byt: větší ložnice (4 lůžka), jídelna s TV, kuchyňka, soc. zař. Apartmány: 2x 2-lůžkový (každý má samostatný vchod, vlastní kuchyňský kout a soc. zař.), 1x 5-lůžkový (2 ložnice se samostatnými vchody, kuchyňka a soc. zař.), 1x 4-lůžkový (2 ložnice se samostatnými vchody, kuchyňka a soc. zař.).
Cena: Léto (měsíce 07-08): 250 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty (so-so). Zima a mimosezóna (měsíce 09-06): 2 a více nocí 200 Kč/os/noc, jen 1 noc 250 Kč/os. Připojení k Internetu 20 Kč/den. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek). Minimální počet osob v apartmánech podle dohody.
Adresa: Chalupa U Lávky, Miroslava Ondráčková, Maredova 27, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Lávky, Veselí nad Lužnicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...