– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chalupa Terešov, Hlubočany u Vyškova - Terešov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Terešov [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: V Terešově, 6 km po silnici jižně od Vyškova (spojení autobusem, z Brna IDS). 50 m od lesa. Hospoda v Manerově (500 m) a v Hlubočanech (2 km). Ve Vyškově restaurace, aquapark, zoopark, dinopark, tenisové kurty, bowling. Slavkov u Brna (23 km): golfové hřiště, koupaliště, zámek. Bučovice (12 km): zámek, koupaliště. Výlety na kole: směr Moravský kras, Olšany (farma Bolka Polívky). Koupání: na chalupě v bazénu, rybník v Pavlovicích, Pístovicích a Nemojanech, koupaliště Luleč a další.
Ubytování: Chalupa pro max. 6 osob. Obývací pokoj (krb, rozkládací pohovka pro 1 osobu, gauč, dvoukřeslo, křeslo, skříně, TV, konferenční stolek). Ložnice (skříň, manželská postel, komoda). Podkrovní pokoj (3 lůžka + přistýlka). Kuchyně (linka, ohřívač na teplou vodu, rychlovarná konvice, kamna, lednička, kávovar, nádobí). Koupelna (vana, umývadlo, boiler na teplou vodu). Samostatné WC. Před chalupou 3 parkovací místa. Na dvoře zastřešené posezení. Na zahradě zapuštěný bazén.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07, 08): 5 osob 9.800 Kč/chalupa/týden + 6. osoba 700 Kč/týden, jen pobyty sobota-sobota. Mimosezóna (měsíce 09-06): 5 osob 6.800 Kč/chalupa/týden + 6. osoba 700 Kč/týden, po dohodě jsou možné i víkendové pobyty. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby. Majitel poskytuje povlečení, ručníky, utěrky, mýdlo, toaletní papír, jar na umývání nádobí.
Adresa: Chalupa Terešov u Vyškova, Marie Müllerová, Hlubočany - Terešov
Poznámky: Chalupa je v roce 2014 obsazena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Terešov, Hlubočany u Vyškova - Terešov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby