– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Tauchen, Rabí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Tauchen, Rabí

Chalupa Tauchen [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V památkové zóně zříceniny gotického hradu Rabí na Sušicku v podhůří Šumavy. Centrum Rabí 50 m, zde obchody a restaurace. Výlety ze Sušice ekoautobusem po Šumavě. Návštěva okolních hradů: Rabí, Švihov, Velhartice, Kašperk. Koupání v Horažďovicích v aquaparku nebo pod Rabím přímo v řece Otavě, která se dá rovněž sjíždět na kánoích.
Ubytování: Apartmán se dvěma ložnicemi (5 lůžek + rozkládací lůžko). V roce 2006 nově zrekonstruovaná koupelna se sprchou, WC. Vybavená kuchyně (nádobí, kuchyňská linka, jídelní stůl s rohovou lavicí, lednice, mrazák, vařič, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnka). Barevný TV + SAT. V každém pokoji je elektrické topení. Malá zahrádka s venkovním posezením pod dřevěnou pergolou, zahradní gril. V mezipatře domu posezení s krásným výhledem na hrad Rabí. Parkování přímo u domu.
Cena: Sezóna (měsíce 06-09): cca 4.500 Kč/apartmán/týden, pouze týdenní pobyty. Mimo sezónu (měsíce 10-05): 250 Kč/os/noc (min. 2 osoby, min. 1 noc), v zimě se připlácí navíc za protopenou elektřinu. Slevy pro last-minute pobyty.
Adresa: Chalupa Tauchen (penzion Tauchen), Josef Tauchen, Rabí 46, 342 01 Sušice
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Tauchen, Rabí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...