– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Holiday Village Tatralandia 118, Liptovský Mikuláš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Holiday Village Tatralandia 118, Liptovský Mikuláš

Chalupa Holiday Village Tatralandia 118 [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: V stráženom rekreačnom areáli Holiday Village Tatralandia, v osade Liptovská dedina. V blízkosti aquaparku Tatralandia (iba 300 m od vstupu), detského ihriska a mini ZOO. V okolí je možné kúpanie v Liptovskej Mare, plavba loďou, člnkovanie, bicykle, rybolov. Lyžovanie: skibus do strediska Jasná-Chopok. Superfly 600 m od chatky.
Ubytování: Rekreačná chata v liptovskom štýle pre rekreáciu 3-6 osôb, výborná pre rodinné dovolenky. Na prízemí sa nachádza spálňa, obývacia izba (možnosť prísteliek), kuchynský kút, kúpeľňa s WC a terasa. Podstrešný priestor je využívaný na spanie alebo ako odkladací priestor pre batožiny. Parkovanie možné pri chate. Neďaleko chaty je možné kedykoľvek grilovať alebo opekať.
Cena: Leto (23.6.-7.9.) a zima (7.1.-6.4.): 4 osoby 65 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 70 EUR/noc, min. 7 nocí. Mimosezóna: 4 osoby 60 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 65 EUR/noc, min. 3 noci. Silvester (22.12.-6.1.): 4 osoby 90 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 95 EUR/noc, min. 7 nocí. Prístelok (celoročne) 8 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Zľavová karta Liptov Region Card bezplatne.
Adresa: Chalupa č. 118, Ing. Pavel Ferianc, Holiday Village Tatralandia - Liptovská dedina, Ráztocká ulica, 031 05 Liptovský Mikuláš
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Holiday Village Tatralandia 118, Liptovský Mikuláš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby