– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Šedý vlk, Deštné v Orlických horách - Zákoutí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Šedý vlk [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Zákoutí v Deštném v Orlických horách. Nejbližší lyžařský vlek je naproti chalupě přes silnici, na běžkách se dá vyrazit přímo od chalupy. V létě je chata vhodným východiskem pro výlety pěšky nebo na kole. V Deštném je lanový park, půjčovna terénních čtyřkolek a koloběžek, možnost vyjížděk na koních. Zámky v okolí: Rychnov nad Kněžnou, Doudleby nad Orlicí, Častolovice, Ratibořice, Náchod. Pevnosti pohraničního opevnění z období první republiky Hanička a Dobrošov 23 km.
Ubytování: Chalupa s 9 prostornými apartmány. Apartmány jsou 2- a 4-lůžkové a mají vlastní kuchyňskou linku (lednice, rychlovarná konvice), soc. zařízení, připojení k WiFi. Společenská místnost (krb, vařič, mikrovlnná a pečící trouba), venkovní terasa s grilem, místnost pro odkládání kol a lyží. Travnaté hřiště. Vlastní parkoviště.
Cena: Léto a mimosezóna (28.2.-29.1.): 300 Kč/os/noc (děti do 15 let 150 Kč/noc, děti do 3 let zdarma). Zima (30.1.-27.2.): 400 Kč/os/noc (děti do 15 let 200 Kč/noc, děti do 3 let zdarma). Pes 100 Kč/pobyt. Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc. Povlečení i veškeré energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chalupa Šedý vlk, Tomáš Róth, Zákoutí 183, 517 91 Deštné v Orlických horách
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Šedý vlk, Deštné v Orlických horách - Zákoutí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby