– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Pražák, Vodňany - Pražák

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Pražák [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V kraji jihočeských rybníků, ve vesnici Pražák 2 km od Vodňan. Záhorský rybník (koupání) 1,5 km. Pražák leží na hlavní trase Zlaté stezky z Prachatic do Vodňan. Železniční stanice Pražák 600 m. Aquapark Hluboká nad Vltavou 26 km.
Ubytování: Chalupa se 2 bytovými jednotkami (apartmány). V prvním apartmánu jsou dva 2-lůžkové a jeden 3-lůžkový pokoj, ve druhém apartmánu je 3-lůžkový pokoj. V každém apartmánu je plně vybavená kuchyň (lednice, elektrická trouba, sporák, nádobí, pračka, myčka nádobí), koupelna s WC, připojení k internetu (zdarma), satelitní přijímač. Součástí chalupy je úschovna jízdních kol, kočárku. Oplocené parkoviště (kapacita 4 vozy). Možnost opékání na grilu, stůl na stolní tenis, dětský koutek. Zajistíme sudové pivo včetně chlazení a pípy, opékání prasete, kuřat, hudební produkci.
Cena: Celoročně: týdenní pobyty 250 Kč/os/noc. Cena je včetně ložního prádla i energií. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Cena platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (i dvojice dostane k dispozici celou ubytovací jednotku).
Adresa: Chalupa Pražák, František Bílý, Pražák 47, 389 01 Vodňany
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Pražák, Vodňany - Pražák
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby