– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Pája, Rokytnice nad Jizerou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Pája [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V Krkonoších, v Rokytnici nad Jizerou. V okolí možnost turistiky na běžkách, cyklotrasy, lyžařské vleky. Skibus zdarma nástup 200 m od chalupy, směr Lysá hora (zde lyžařské školy, sedačková lanovka, půjčovny sportovních potřeb, fitness, diskotéka, sauna). Koupání: ve vodním světě v Jablonci nad Nisou nebo akvapark Babylon v Liberci. Restaurace 200 m, obchod 2 km na náměstí v Rokytnici. Vlak 1 km, autobus 200 m. Oblíbené jsou výlety na Rezek (restaurace) či Dvoračky (horská chata s tradiční krkonošskou kuchyní).
Ubytování: Chalupa se 3 apartmány (2x 4-lůžkový, 1x 5-lůžkový). V každém apartmánu je sprchový kout + WC, vybavená kuchyň s posezením (linka, lednice, plynový sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice), v pokoji pak lůžka. Topení je plynové.
Cena: Léto: celá chalupa 14.000 Kč/chalupa/týden, jednotlivé apartmány 170 Kč/os/noc při plném obsazení apartmánu a týdenních pobytech. Zima: 250 Kč/os/noc při plném obsazení apartmánu a týdenních pobytech. Připlácí se rekreační poplatky a energie (topení, ohřev vody, sporák) podle skutečné spotřeby. Povlečení vlastní nebo k zapůjčení za 50 Kč/os/pobyt.
Adresa: Chalupa Pája, Jitka Hladíková, Rokytnice nad Jizerou
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Pája, Rokytnice nad Jizerou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...