– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa, Třeboň - Nová Hlína

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa [Zvětšit - nové okno]
30 12
Umístění: Na konci neprůjezdné obce Nová Hlína v chráněné oblasti Třeboňsko, u místního rybníčka přímo na cyklistické cestě (modrá značka). Zastávka autobusu 500 m, vlaku (Třeboň lázně) 3 km. Nejbližší obchod a restaurace 1 km. Koupání: 1 km rybník Rožmberk, 4 km rybník Svět a aquapark lázní Aurora. V Třeboni tenis, minigolf, squash, bowling, zámek, Schwarzenberská hrobka, přes sezonu kulturní akce a trhy.
Ubytování: Venkovská chalupa s kapacitou 24 lůžek. Opravené stavení z roku 1880 (14 osob): Apartmán se 2 pokoji (2+4 lůžka, přistýlka, vlastní koupelna a WC), pokoj pro 4-6 osob (vlastní koupelna, WC), pokojíček se 2 lůžky (využíván při plném obsazení), plně vybavená kuchyň (mikrovlnka, varná konvice, el. sporák, lednička), terasa orientovaná na jih. Zahrada 1200 m2, uzavřený dvůr. Uložení kol uvnitř chalupy. Opravený bývalý výminek (10 osob): Dva pokoje (4 a 6 lůžek), každý s vlastním soc. zařízením, kuchyňský kout (mikrovlnka, varná konvice, vařič, lednička), jídelní kout, terasa orientovaná na západ.
Cena: Letní sezóna (20.6.-1.9.): 7 a více nocí 270 Kč/os/noc, 4-6 nocí 300 Kč/os/noc, 2-3 noci 350 Kč/os/noc, 1 noc 400 Kč/os, min. 2 osoby (při obsazení celé chalupy na týden sleva 20 Kč/os/noc). Mimo letní sezónu: 20% sleva pro pobyty na 5 a více nocí. Sleva pro děti do 12 let při týdenním pobytu. Ceny jsou včetně energií i povlečení. Rekreační poplatek 15 Kč/dospělý/noc.
Adresa: Chalupa Nová Hlína (Chalupa u lesa), Jiří Kubín, Nová Hlína 32, 379 01 Třeboň
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa, Třeboň - Nová Hlína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby