– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Mlýnický Dvůr, Červená Voda - Mlýnický Dvůr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Mlýnický Dvůr [Zvětšit - nové okno]
5
Umístění: V malé vesničce Mlýnický Dvůr u Červené Vody v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Asi 100 m od středu Mlýnického Dvora a 0,5 km od hlavní silnice Hradec Králové - Šumperk. Od roku 2010 nové lyžařské centrum Ski park Červená Voda přímo v Mlýnickém Dvoře. Výlety: přehrada Pastviny 20 km, koupaliště Králíky 10 km, poutní místo Hora Matky Boží s klášterem 9 km, vyhlídková věž na Suchém vrchu + opevnění Bouda. Restaurace: Bílá Voda (motorest), Štíty, Červená Voda.
Ubytování: Venkovská chalupa pro 5 osob. Kuchyň s kachlovými kamny, elektrickou varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřezem. Obývací pokoj (LCD TV, přenosné rádio). Ložnice (2 postele + patrová postel + přistýlka). Koupelna (WC, sprcha). V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Venkovní posezení, gril, basketbalový koš, badminton, míč, ohniště s posezením. V zimě pohodlí v podobě vytápění elektrickými přímotopy, lyžárna. Ubytování jen bez domácích zvířat.
Cena: Léto (měsíce 04-10): 5.000 Kč/chalupa/týden nebo 3.000 Kč/chalupa/víkend. Zima (měsíce 11-03): 5.500 Kč/chalupa/týden nebo 4.000 Kč/chalupa/víkend. Silvestr: 6.000 Kč/chalupa/týden. Cena zahrnuje ložní prádlo a jeho výměnu, dřevěné uhlí, čistící a toaletní potřeby. Připlácí se spotřeba energie + místní poplatek + dřevo na otop.
Adresa: Chalupa Mlýnický Dvůr, Eva Šimková, Mlýnický Dvůr 35, 561 62 Červená Voda
Poznámky: Chalupa má od roku 2014 jiné majitele.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Mlýnický Dvůr, Červená Voda - Mlýnický Dvůr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...