– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Porubäna, Koňská

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa U Porubäna, Koňská

Chalupa U Porubäna [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: Na konci tichej obce Konská pod vrchom Baranec v Západných Tatrách, 8 km od Liptovského Mikuláša. Potraviny 200 m, minerálny prameň 250 m, pohostinstvo 2 km. V okolí: aquapark Tatralandia, termálne kúpaliská v Bešeňovej, Demänovské jaskyne, skanzen ľudovej architektúry v Pribyline, Jánošíkove väzenie v Liptovskom Mikuláši, veľa turistických zaujímavostí v Západných Tatrách.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 11 osôb pre menej náročných turistov. V chalupe sú 3 izby (2-posteľová s rozťahovacím gaučom, 3-posteľová, 4-posteľová s rozťahovacím gaučom). V chalupe je plne vybavená kuchyňa (chladnička s výparníkom, mikrovlnka, elektrická dvojplatnička, varná kanvica), TV-SAT, kúpeľňa (WC, umývadlo, sprchovací kút). Elektrické kúrenie. Vonkajšia terasa, prenosný gril, ohnisko a hojdačka. Parkovanie priamo pri chalupe. Pobyt je možný so zvieraťom.
Cena: Leto: 8 EUR/os/noc, min. 6 osôb v chalupe, min. 4 noci. Zima: 4-5 osôb v chalupe 10 EUR/os/noc, 6 a viac osôb 9 EUR/os/noc, min. 4 noci. Mimosezóna: 8 EUR/os/noc, min. 4 osoby v chalupe, min. 2 noci. Silvester: 12 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Všetko ostatné (posteľná bielizeň, kúrenie) je v cene. Chalupa sa prenajíma celá.
Adresa: Chalupa U Porubäna (chalupa U Porubana), Milan Porubän, Konská 264, 032 04 Liptovský Ondrej
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Porubäna, Koňská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...