– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Jeznice, Hluboká nad Vltavou - Jeznice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Jeznice, Hluboká nad Vltavou - Jeznice

Chalupa Jeznice [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V malebné klidné vesničce Jeznice u Hněvkovické přehrady, na levém břehu Vltavy mezi Purkarcem a Litoradlicemi, v Jižních Čechách. Při výletech do okolí můžete navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, Červenou Lhotu, Český Krumlov a jiné. Atraktivní místo pro rodiny s dětmi, cyklisty i rybáře. Restaurace a obchod jsou ve vsi Purkarec 2 km. Možná vyhlídková plavba parníkem z Týna nad Vltavou.
Ubytování: Dům (selská chalupa) na rozsáhlém oploceném pozemku se zapuštěným bazénem (7x3 m) se solárním vyhříváním vody. V domě jsou 2 oddělené byty s nezávislými vchody. Každý byt má více než 100 m2, což zajišťuje dostatek pohodlí až pro 6 osob. V každém bytě jsou 2 ložnice (2x3 lůžka), obývák (TV-SAT, rádio), vybavená kuchyně a koupelna. Byty mají samostatné vytápění (krbová kamna, ústřední topení). WiFi. Na zahradě je dětské pískoviště a zahradní nábytek s krbem pod zastřešenou pergolou (2x). Za zahradou je zbudované sportovní hřiště (tenis, volejbal). Parkování na uzavřeném pozemku.
Cena: Sezóna (měsíce 07-08): 1-4 osoby 6.500 Kč/apartmán/týden, každá další osoba v apartmánu 500 Kč/os/týden. Mimosezóna (měsíce 09-06): 1 noc 300 Kč/os, 2 a více nocí 250 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby celém v apartmánu) nebo týdenní pobyt 6.000 Kč/apartmán/týden (pro 5 osob 5.500 Kč/apartmán/týden). Vánoce a Silvestr: 10.000 Kč/apartmán/týden. Pes 50 Kč/noc. Poplatek obci 15 Kč/os/noc (jen starší 18 let). Připlácí se skutečně spotřebovaná elektřina. Povlečení, zapůjčení veslice, užívání sportovního hřiště i bazénu je zdarma.
Adresa: Chalupa Jeznice, Václav Štěpka, Jeznice 27, 373 41 Hluboká nad Vltavou. Kontaktní osoba: Jana Štěpková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Jeznice, Hluboká nad Vltavou - Jeznice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...