– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Pod Javorinou, Lubina u Staré Turé - Hrnčiarové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Pod Javorinou, Lubina u Staré Turé - Hrnčiarové

Ubytování v soukromí Pod Javorinou [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na samote v CHKO Biele Karpaty, 5 km pod vrcholom Veľkej Javoriny (Velké Javořiny) a od hraníc s Českom. Vhodné najmä pre športovo založených turistov, cyklistov a lyžiarov, milovníkov prírody, ticha a samoty. Raj pre fotografov a rodiny s malými deťmi. V okolí rybolov, kúpanie, kone, jazdecký chodník a pod. Do 4 km reštauracie, dedinské krčmičky. Možnosť posedenia a pohostenia u starousadlíkov - kopaničiarov. V sezóne víkendové zábavy, fašiangy, pochovávanie basy, štefánske a silvestrovské zábavy.
Ubytování: Prebudovaný rodinný dom s celoročnou prevádzkou, najmä pre turistov a milovníkov prírody. V dome bývajú aj majitelia. Izby: 3x2 a 1x4 lôžka. Dvojice izieb majú k dispozícií kúpeľňu a kuchynku (mikrovlnka, varná konvica, varíč, chladnička, riad). Možnosť raňajok, vlastnej prípravy, prípadne dovozu stravy. Spoločenská miestnosť, Internet. Teplovzdušné kúrenie, zimná záhrada, kryté sedenie pri záhradnom krbe, pitná voda. Vhodné aj na rodinné akcie. Plochy vhodné na športové hry. Vlastná kanalizácia a ČOV. Cez Silvester neubytovávame.
Cena: 2-lôžková izba: 1 noc 13 EUR/os, 2 noci 12 EUR/os/noc, 3-5 nocí 11 EUR/os/noc. 4-lôžková izba: 1 noc 12 EUR/os, 2 noci 11 EUR/os/noc, 3-5 nocí 10 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Veľkej noci (v tomto čase 13 EUR/os/noc), aj pri ubytovaní iba 1 osoby v izbe. Ceny sú konečné (vrátane elektriny, kúrenia, rekreačných poplatkov, bielizne).
Adresa: Ubytovanie na súkromí Pod Javorinou (Privát Pod Javorinou), Bedrich Matušák, Hrnčiarové 760, 916 12 Lubina
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Pod Javorinou, Lubina u Staré Turé - Hrnčiarové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby