– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Effoucha, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U Effoucha [Zvětšit - nové okno]
7
Umístění: V odlehlé části Slupečné u Lipna nad Vltavou, asi kilometr od ski areálu Lipno a rekreačního areálu s aquaparkem Marina Lipno, směrem na Alpskou vyhlídku. Obchod 800 m, Lipenská přehrada 1,2 km, tenis a squash 2 km, bobová dráha 600 m. V okolí jsou četné cyklotrasy a trasy pro běžecké lyžování. Tipy na výlet: Čertova stěna 8,6 km, Vyšší Brod (nejjižnější místo ČR) 12 km.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 7 osob. V chalupě jsou tři ložnice, vybavená kuchyně se sporákem a varnou konvicí, dvě moderní koupelny (WC, vana, sprcha), obývací místnost s krbem.
Cena: Léto (30.6.-31.8.): 10.000 Kč/chalupa/týden (tj. při 7 osobách 204 Kč/os/noc). Zima (6.1.-16.3.): 10.000 Kč/chalupa/týden. Mimosezóna (17.3.-29.6., 1.9.-22.12.): 7.000 Kč/chalupa/týden. Silvestr (23.12.-5.1.): 22.000 Kč/chalupa/týden. Připlácí se el. energie 5 Kč/kWh, rekreační poplatek 26 Kč/os/noc, povlečení 100 Kč/os/pobyt a závěrečný úklid 1.000 Kč. Pobyty jsou od soboty do soboty.
Adresa: Chalupa u Effoucha (ubytování Effouch, chalupa u Efoucha), Tomáš Effmert, Slupečná 21, 382 78 Lipno nad Vltavou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Effoucha, Lipno nad Vltavou - Slupečná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...