– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Stylová horská chalupa, Králíky - Dolní Hedeč

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Stylová horská chalupa [Zvětšit - nové okno]
12 4
Umístění: Ve středu obce Dolní Hedeč v oblasti Králického Sněžníku, nedaleko města Králíky. Klidná lokalita, krásné prostředí, dojezdová cesta k objektu. Autobusová zastávka 30 m, autobusové nádraží 1,5 km (Králíky), vlakové nádraží 1,8 km. Restaurace 500 m. Výlety: klášter na Hoře Matky Boží 650 m, rozhledna v Dolní Hedeči 600 m, Králíky (historické jádro města, městské muzeum). Ski centrum Sněžník Dolní Morava 8 km, lyžařský areál Čenkovice 8 km, lyžařský vlek Šanov 4,5 km.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 12 osob ve 2 oddělitelných pokojích (v přízemí 4-lůžkový, v patře 8-lůžkový). V přízemí kuchyňský kout s posezením u krbových kamen, koupelna, chodba, sauna, suché WC. Kuchyně je plně vybavená (varná konvice, 4-plotýnkový vařič, lednice). Venkovní ohniště s posezením, dětská prolézačka s pískovištěm.
Cena: Celá chalupa: mimosezóna 8.000 Kč/chata/týden, léto (1.7.-31.8.) 9.000 Kč/chata/týden, Silvestr 15.000 Kč/týden, zima (1.1.-30.3.) 10.000 Kč/týden. Pronájem přízemí (4-lůžkový pokoj): mimosezóna 4.000 Kč/pokoj/týden, léto 4.500 Kč/týden, zima 6.000 Kč/týden. Připlácí se spotřeba vody a elektřiny. V ceně je ložní povlečení a spotřeba dřeva.
Adresa: Stylová horská chalupa, Kateřina Šrůtková, Dolní Hedeč 75, 561 69 Králíky
Poznámky: Chalupa bude v roce 2015 procházet rekonstrukcí.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Stylová horská chalupa, Králíky - Dolní Hedeč
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...