– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Pod Chabencem, Dolná Lehota

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Pod Chabencem [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V Nízkych Tatrách, na okraji malej dedinky Dolná Lehota, na vedľajšej tichej ulici. Za chalupou je svah s lúkami, vhodný na zimné sánkovanie, smrekové a borovicové lesy národného parku Nízké Tatry. Autobus, obchod a 2 bary do 300 m.
Ubytování: Chalupa v lete pre 9 osôb, v zime pre 8 osôb. Dve izby: 3-lôžková (krb, FTV, CD-magnetofon) a 4-lôžková. Spoločná plne vybavená kuchyňa (všetko pre varenie, chladnička, mikrovlnka) s možností 2 prísteliek. Kúpelňa (sprchovací kút + WC). Terasa, garáž, záhradný nábytok, ohnisko s lavičkami, malý gril. Pred chalupou tečie regulovaný horský potok, za ňou je trávnatý, priestranný, oplotený dvor (240 m2).
Cena: Leto (23.6.-8.9.): 6,50 EUR/os/noc, min. 5 osôb v chalupe, iba týždenné pobyty. Zima (17.12.-13.4.): 7,50 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 4 noci. Silvester:: 593 EUR/chalupa/týždeň (max. 8 osôb). Mimosezóna:: 5,50 EUR/os/noc, min. 5 osôb, min. 4 noci. Deti do 3 rokov bez postele zdarma, 3-10 rokov s posteľou 50% zľava (nad počet 5 osôb). Pes 1 EUR/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj posteľné prádlo, vykurovanie chalupy, vodu, normálnu spotrebu elektriny, rekreačné poplatky).
Adresa: Chalupa Pod Chabencom, Dolná Lehota. Prevádzkovateľ: Jan Kaliský s rodinou, Moskovská 22, 974 04 Banská Bystrica 4.
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2014 neposkytuje (minimálne do roku 2017).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování