– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa, Dobršín u Sušice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V Pošumaví, ve vesničce Dobršín, 100 m od řeky Otavy, 3 km od města Sušice. V Dobršíně je autobusová zastávka (směr Praha - Sušice), kiosek, obchod. Vlakové nádraží 3 km (Sušice).
Ubytování: Rekreační domek (chalupa), k dispozici celý vždy 1 skupině. Dvě samostatné ložnice, velká zařízená kuchyň (lednice, sporák, trouba), samostatná koupelna a WC. Možnost až 8 lůžek, případně i další přistýlky. Zahrada s posezením a zahradním krbem. Dům je vhodný pro klidnou i aktivní rekreaci, turisty, cyklisty, rybáře i vodáky. Možnost parkování. Chalupa má celoroční provoz.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 3-4 osoby v chalupě 219 Kč/os/noc, 5-6 osob 189 Kč/os/noc, 7-8 osob 169 Kč/os/noc. Domek necháváme 1 skupince vždy celý (i při ubytování jen 3 osob). Ceny jsou konečné (zahrnuje veškeré energie, DPH i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chalupa, Venuše Blažková, Dobršín u Sušice 11, 342 01 Dobršín
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa, Dobršín u Sušice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...