– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa nad Desnou, Desná - Pustiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa nad Desnou, Desná - Pustiny

Chalupa nad Desnou [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: Na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš, na horské polosamotě Pustiny, 2 km od obce Desná v Jizerských horách a 3 km od Kořenova a Příchovic. Vlaková zastávka Desná-Pustinská (trať Tanvald - Harrachov) 1,6 km.
Ubytování: Zrenovovaná dobře zařízená chalupa pro 12 osob. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, samostatné WC, kotelna, obývací pokoj a herna (fotbálek, ping-pong), ze které je vchod na terasu. V patře chalupy jsou umístěny 4 ložnice (2x2, 1x3, 1x5 lůžek), tři z nich mají vlastní koupelnu a WC. Úschovna kol v uzamykatelné garáži, lyží ve veliké chodbě přímo v domě. Před chalupou je ohniště a zastřešený bazén. Parkování v létě přímo u chalupy, v zimě 150 m od domu.
Cena: Léto (měsíce 07, 08): 15.000 Kč/chalupa/týden. Letní vedlejší sezóna (měsíce 06, 09): 12.000 Kč/chalupa/týden. Mimosezóna (měsíce 04-05, 10-12): 11.000 Kč/chalupa/týden. Zima (měsíc 02): 16.000 Kč/chalupa/týden. Zimní vedlejší sezóna (měsíce 01, 03): 14.000 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 19.000 Kč/chalupa/týden. Připlácí se spotřebovaná elektřina, spotřeba uhlí a dřeva. Ložní prádlo vlastní nebo za 55 Kč/os/pobyt. Rekreační poplatek 2-15 Kč/os/noc.
Adresa: Chalupa, Na Moravě 292, osada Pustiny, 468 61 Desná v Jizerských horách. Kontaktní osoby: Kamila Vítková a Bohuslava Slováková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa nad Desnou, Desná - Pustiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby