– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Stylová chalupa, Bynovec u Děčína

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Stylová chalupa [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V malé vesničce Bynovec v Českém Švýcarsku. Přímo kolem chalupy prochází zelená turistická značka. Autobusová zastávka 250 m, obchod 300 m, restaurace v Arnolticích 2 km. V létě je v provozu několik kiosků a restaurací ve Staré Olešce u rybníka (8 km). Můžete podnikat výlety na Pravčickou bránu, navštívit Tichou a Divokou soutěsku, Tiské stěny nebo nádherné přírodní útvary v Saském Švýcarsku (skalní město Bastai, pevnost Königstein). V obci Všemily je jízdárna (možnost vyjížděk na koních do romantického okolí).
Ubytování: Chalupa pro 9 osob ve 3 ložnicích, s celoročním provozem. V přízemí je obývací pokoj s televizí, vybavená kuchyně (s ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, myčkou nádobí a sklokeramickou deskou), koupelna s WC a sprchovým koutem. V patře jsou tři ložnice (1x2, 1x3 a 1x4 lůžka) a další WC. Na zahradě před chalupou je možnost posezení (zahradní nábytek, slunečník) i parkování pro 3 auta. Vytápění krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem.
Cena: Víkendový pobyt mimo Silvestr: 3.500 Kč/chalupa/víkend (možné i v hlavní letní sezóně). Týdenní pobyt mimo Silvestr: 12.000 Kč/chalupa/týden (tj. při 9 osobách 190 Kč/os/noc). Silvestr: 15.000 Kč/chalupa/týden. Ceny jsou včetně rekreačního poplatku, spotřeby vody a elektřiny do výše 50 kW (spotřeba nad limit se připlácí za 7 Kč/kW). Pes 300 Kč/týden.
Adresa: Stylová chalupa Bynovec, Bynovec č.p. 101, 405 02. Provozovatel: Lubomír Průša, Ludvíkovice.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Stylová chalupa, Bynovec u Děčína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...