– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická chalupa, Frenštát pod Radhoštěm

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turistická chalupa [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Ve Frenštátě, od vlaku asi 1 km, od autobusu 400 m. Nedaleko středu města (500 m), 150 m je restaurace s přijatelnými cenami. Mnoho pěších i cykloturistických tras všech stupňů náročností. V blízkém okolí jsou dvě lanové dráhy. Přímo ve Frenštátě krytý nerezový bazén, aquapark, lze navštívit saunu, tenisové kurty, kuželnu, bowling, motokárovou dráhu, minigolf, zimní stadion, lyžařské skokanské můstky.
Ubytování: Zděná chalupa s celoročním provozem a velkou zahradou. Ubytovací část (12 + 8 válend, teplá sprcha, hala a zcela zařízená kuchyňka) + společenská místnost s odpovídajícím příslušenstvím (zařízená kuchyň, šatna, 2x WC, atp.).
Cena: Celoročně: 160 Kč/os/noc, dítě do 15 let 140 Kč/os/noc. V zimě (31.10.-31.3.) platba za min. 4 osoby, mimo zimu ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Ceny jsou konečné (obsahuje i rekreační poplatek, energie atd.) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Turistická chalupa Frenštát pod Radhoštěm, Zavodí 741, Frenštát pod Radhoštěm. Provozovatel: KČT TJ Frenštát pod Radhoštěm. Kontaktní osoby: Mgr. Jiří Novotný a Milena Fialová.
Poznámky: Ubytování je od 09/2020 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická chalupa, Frenštát pod Radhoštěm
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...