– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Chalupy U Baboucha, Nový Jimramov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupy U Baboucha [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V malé obci Nový Jimramov na Vysočině, na polosamotě uprostřed přírody. Nedaleko je Ski areál Jimramov, upravované běžecké stopy. Autobusová zastávka 200 m. V obci jsou tenisové kurty. Obchod a restaurace v Jimramově 3,5 km. Tipy na výlet: zřícenina hradu Skály 2 km, Japonská zahrada ve Sněžném 7 km, Vírská přehrada - hráz 17 km, Šiklův mlýn 25 km.
Ubytování: Dvě samostatné chalupy se společným pozemkem, lyžárnou a úschovnou kol. U chalup je bazén, zahradní altán, gril, ruské kuželky. V přízemí první chalupy bývá v zimě občerstvení. Majitel bydlí v sousedství. Chalupa č. 1 - podkrovní byt (7 osob): vybavená kuchyně (el. sporák, mikrovlnka, varná konvice, lednice), obývací pokoj s TV, dvě ložnice (4+3 lůžka), koupelna (WC, sprcha). Chalupa č. 2 (6 osob): jednoduše zařízená, vybavená kuchyně (el. sporák, sporák na tuhá paliva, mikrovlnka, varná konvice, lednice), obývací ložnice (2 lůžka, TV, krbová kamna), v podkroví dvě 2-lůžkové ložnice, koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), možnost ubytování s malým psem.
Cena: Chalupa č. 1 - léto: 6.500 Kč/chalupa/týden (tj. při 7 osobách 133 Kč/os/noc) nebo 2.000 Kč/chalupa/víkend. Chalupa č. 1 - zima: 7.000/chalupa/týden nebo víkend 2.200 Kč/chalupa/víkend. Chalupa č. 2 - léto: 6.000 Kč/chalupa/týden nebo 1.800 Kč/chalupa/víkend. Chalupa č. 2 - zima: 6.500/chalupa/týden nebo víkend 2.000 Kč/chalupa/víkend. Veškeré energie jsou v ceně. Rekreační poplatek 3 Kč/os/noc. Pes 300 Kč/týden. Povlečení se neposkytuje. V době zimních a letních prázdnin jen týdenní pobyty.
Adresa: Chalupy U Baboucha, František Babáček, Nový Jimramov 19, 592 42 Nový Jimramov
Poznámky: Ubytování od roku 2016 funguje v omezeném režimu. Fotografie: v levé polovině snímku je chalupa č. 1, v pravé polovině je chalupa č. 2.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupy U Baboucha, Nový Jimramov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...