– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dřevěná chalupa 166, Liptovský Trnovec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Dřevěná chalupa 166 [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V dedine Liptovský Trnovec pod horami Západných Tatier a Chočských vrchov, pri priehrade Liptovská Mara. Termálny aquapark Tatralandia 3 km.
Ubytování: Štýlová drevená oplotená chalupa so záhradou a vonkajším posedením. V chalupe je spálňa (4 lôžka), spoločenská miestnosť (2 lôžka + 2 rovnocenné prístelky) prepojená s vybavenou kuchynkou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V kuchynke je chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, sklokeramická varná doska a krb. V spoločenskej miestnosti je veľký jedálenský stôl, dobová lavica a gauč. Rádioprijímač a televízor. Chalupa je vykurovaná elektrickými konvektormi. Pri chalupe je miesto na parkovanie.
Cena: Leto (23.6.-7.9.): 4 osoby 60 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 70 EUR/noc, 6 osôb 80 EUR/noc, min. 7 nocí. Zima (7.1.-6.4.): 4 osoby 65 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 75 EUR/noc, 6 osôb 85 EUR/noc, min. 7 nocí. Mimosezóna: 4 osoby 50 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 60 EUR/noc, 6 osôb 70 EUR/noc, min. 3 noci. Silvester (22.12.-6.1.): 4 osoby 100 EUR/chalupa/noc, 5 osôb 110 EUR/noc, 6 osôb 120 EUR/noc, min. 7 nocí. Prístelok (celoročne) 8 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Zľavová karta Liptov Region Card bezplatne.
Adresa: Chalupa 166 (drevenica 166), Ing. Pavel Ferianc, Liptovský Trnovec 166, 032 22 Liptovsky Trnovec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dřevěná chalupa 166, Liptovský Trnovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...