– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa 161, Velké Karlovice - Leskové

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa 161 [Zvětšit - nové okno]
11 0
Umístění: V údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, v chráněné krajinné oblasti Beskydy v romantickém prostředí Javorníků. Nedaleko skiareálů Galík, Laterna a Razula. V okolí jsou značené a udržované turistické a běžecké trasy. Nedaleko je tenis, squash, bowling, golf, jízdárna a koupaliště. Hlavní silnice 200 m, centrum Velkých Karlovic 6 km.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 11 osob. V chalupě jsou 4 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, kuchyň (nádobí, rychlovarná deska, mikrovlnka, myčka na nádobí, lednice), jídelna, obývací pokoj (krb, TV, DVD, rádio), terasa s vířivou vanou, elektronické šipky. Venku je gril na dřevěné uhlí, dětské hřiště s pískovištěm, badminton, stolní tenis.
Cena: Hlavní sezona (8.6.-14.9., 14.12.-15.3.): 3.000 Kč/chalupa/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezona: víkend (pá-ne) 3.000 Kč/chalupa/noc, prodloužený víkend (3 noci) 2.667 Kč/chalupa/noc, při ubytování ve dnech ne-st sleva 3 noci za cenu 2. Ceny obsahují povlečení i rekreační poplatek. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby i používání vířivky.
Adresa: Chalupa 161, Robert Maciga, Velké Karlovice 161, údolí Leskové, 756 06 Velké Karlovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa 161, Velké Karlovice - Leskové
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby