– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chaloupka Ráj, Vyskeř

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chaloupka Ráj, Vyskeř

Chaloupka Ráj [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Ve vesničce Vyskeř v srdci Českého ráje, nedaleko zámku Hrubá Skála. Na jižním úpatí sopečného vrchu Vyskeř s panoramatickým výhledem do okolí, na siluetu hradu Trosky a Humprechtu. Na vyhledávané cyklotrase mezi Hrubou Skálou a Kostí.
Ubytování: Pronájem celé stylové chaloupky pro 12-14 osob (v ní 3-4 ložnice) nebo variabilně samostatných nových apartmánů (4+8 osob). Chalupa je po rekonstrukci v r. 2007, uzavřený dvůr zajištuje hostům soukromí. Oplocená udržovaná zahrada (2x posezení s grilem, houpačka pro děti, plastový bazén, ovocné stromy). Po dohodě hřiště, tenis, síť, míč, ping-pong, úschova kol pod uzamčením. Apartmán pro 8-10 osob: prostorná selská světnice (2 lůžka) s norskými krbovými kamny, TV+SAT, nábytek z dob našich babiček, plně vybavená kuchyně (lednice, varná konvice, mikrovlnka, varná deska), koupelna + WC, v podkroví 2 ložnice (4+4 lůžka) + galerie, součástí vybavení je dětská postýlka a dětská žídlička. Apartmán pro 4 osoby: vybavená obytná kuchyň, aku kamna, TV, koupelna s WC, v patře spací místnost.
Cena: Letní prázdniny: apartmán pro 8 osob 2.200 Kč/noc, apartmán pro 4 osoby 1.100 Kč/noc, přednostně však pronájem celé chalupy pro 12 osob 3.300 Kč/chalupa/noc, jen pobyty neděle-neděle. Mimosezóna: 270-350 Kč/os/noc (min. 2 osoby v apartmánu, min. 2 noci). Připlácí se rekreační poplatek a spotřebovaná elektřina. Lůžkoviny vlastní. Dřevo do kamen gratis.
Adresa: Chaloupka Český ráj, Helena Randáková, Vyskeř 97, 512 64 Vyskeř
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaloupka Ráj, Vyskeř
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...