– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Cha-Cha, Ivančice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Cha-Cha, Ivančice

Penzion Cha-Cha [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: V Ivančicích, 500 metrů od centra. Vlaková zastávka Ivančice-město 700 m. Přírodní okolí je vhodné na turistiku i cyklistiku (údolí Jihlavy a Oslavy atd.).
Ubytování: Penzion s kapacitou 16 lůžek v 1-, 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí (WC + sprchový kout), TV a připojení k Internetu. Parkování vozidel na vlastním oploceném pozemku. Menší domácí mazlíčci mohou být ubytováni. Restaurace s možností snídaní (formou švédského stolu) i celodenní stravy. Vhodné pro konání seminářů (ve vinárně pro 70 osob, na letních terasách pro 120 osob či v saloncích na restauraci).
Cena: Celoročně mimo období veletrhů: 490 Kč/os/noc, snídaně (švédské stoly) 110 Kč. Období konání významnějších veletrhů a Grand Prix: 1.250 Kč/os/noc včetně snídaně. Ceny jsou konečné a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Slevy pro větší počet osob a dlouhodobější pobyty.
Adresa: Penzion Cha-Cha (penzion Cha Cha, penzion ChaCha) + restaurace a vinárna Cha-Cha, Albert Zalibor, Kounická 26, 664 91 Ivančice. Kontaktní osoba: Šárka Tomanová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Cha-Cha, Ivančice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...