– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Čertův hrádek, Staré Hamry

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Čertův hrádek, Staré Hamry

Penzion Čertův hrádek [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Ve Starých Hamrech, na křižovatce turistických tras Staré Hamry - škola, ve výšce 525 m nad přehradou Šance u cesty na Gruň. Horská turistika a cykloturistika, několik sjezdovek v okolí (Ski Bílá, Ski park Gruň, Ski areál Mezivodí). Cesta k penzionu je celoročně dostupná a v zimě upravovaná. Nejbližší obchod se smíšeným zbožím 4 km v centru Starých Hamrů nebo ve 4 km vzdálené obci Bílá. Autobusová zastávka přímo před penzionem. Koupaliště a vlakové nádraží 10 km v obci Ostravice.
Ubytování: Horský rodinný penzion s kapacitou 40 lůžek v 11 pokojích. Pokoje jsou 2-, 3-, 4-, 5- a 6-lůžkové, některé z pokojů mají dvě ložnice. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchou. V penzionu je k dispozici tělocvična, společenská místnost s TV a promítacím plátnem, restaurace, úschovna lyží a kol. Před penzionem je ohniště, pískoviště, hřiště.
Cena: Mimosezóna: 300 Kč/os/noc (děti 4-15 let 210 Kč), se snídaní 400 Kč/os/noc (děti 4-15 let 290 Kč), s polopenzí 490 Kč/os/noc (děti 4-15 let 360 Kč). Léto (28.6.-29.8.) a zima ( 1.2.-3.3.): se snídaní 500 Kč/os/noc (děti 4-15 let 360 Kč), s polopenzí 590 Kč/os/noc (děti 4-15 let 430 Kč). Silvestr: dohodou. Rekreační poplatek 12 Kč/os/noc (dítě 2 Kč). Ceny platí při ubytování na 2 a více nocí, při pobytu jen na 1 noc příplatek 50 Kč/os. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek 50 %.
Adresa: Penzion Čertův hrádek, Staré Hamry 150, 739 15 Staré Hamry. Kontaktní osoba: Martin Lipina.
Poznámky: Penzion je od začátku roku 2015 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Čertův hrádek, Staré Hamry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...