– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Čertež, Medvedie

?? %

Turistická ubytovna Čertež (370 m), Medvedie

mob. +421 905 341 115 dalnik@centrum.sk
Turistická ubytovna Čertež
80 0
Umístění: V malej podhorskej dedinke Medvedie v Ondavskej vrchovine, v krásnej prírode Nízkych Beskýd, na okraji CHKO Východné Karpaty, 14 km od Svidníka. Lyžiarske stredisko Medvedie 450 m. V okolí drevené kostolíky aj objekty vojenskej histórie (Dukliansky priesmyk, Údolie smrti).
Ubytování: Turistická ubytovňa nižšieho štandardu vhodná pre turistov, školy v prírode a lyžiarské sústredenia. Ubytovňa má kapacitu 80 lôžok v 24 izbách (3- a 4-lôžkových). V ubytovni je spoločné soc. zariadenie, kuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, stolný tenis a požičovňa športového náradia. Pred ubytovňou je asfaltové ihrisko a ohnisko. Možnosť plnej penzie (výber z jedálneho lístka vopred).
Cena: Leto: 1 noc 11 EUR/os, 2 noci 10 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Zima: 1 noc 12 EUR/os, 2 noci 11 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, postelnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovňa Čertež, Medvedie 22, 090 05 Krajná Poľana. Prevádzkovateľ: DALNÍK s.r.o. Kontaktná osoba: Ing. Juraj Červák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Čertež, Medvedie
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby