– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Horecká škola, Kostelecké Horky

?? %

Turistická ubytovna Horecká škola (325 m), Kostelecké Horky

mob. +420 737 864 018 petra.jurgova@nadorlici.cz
Turistická ubytovna Horecká škola [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V Kosteleckých Horkách, 6 km od žst. Choceň, 3 km od zast. Plchůvky. V horní části obce u lesa. V Kosteleckých Horkách je zastávka autobusu, malé IC, středisko environmentální výchovy a muzeum. V okolních obcích i hospody (do 3 km). Ideální podmínky pro cykloturistiku, naučná cyklostezka Poorličím. Koupání a houbaření. Zámky Častolovice, Doudleby n.O., hrady Potštejn a Litice.
Ubytování: Ubytovna v budově bývalé školy. V ubytovně jsou dva 10-lůžkové pokoje (s patrovými postelemi a společným sociálním zařízením) a samostatný apartmán (se 2- a 4-lůžkovým pokojem a vlastním sociálním zařízením). Společná plně vybavená kuchyňka k vlastnímu stravování a samostatná jídelna. Prostorná společenská místnost (stolní hry, ping-pong, stolní fotbálek, šipky). WiFi připojení zdarma. Možnost pronájmu školících prostor i domluvení edukačních programů.
Cena: Celoročně: 220 Kč/os/noc, zapůjčení povlečení 100 Kč/os/pobyt. Připlácí se energie podle skutečné spotřeby. V zimě (od 1.10. do 30.4.) min. 4 osoby, mimo zimu ceny platí i při ubytování jen 1 osoby. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovna Horecká škola, Středisko environmentální výchovy, Kostelecké Horky 57, 517 41 Kostelecké Horky. Provozovatel: Nad Orlicí, o.p.s. Kontaktní osoba: Petra Jurgová. Dřívější provozovatelé: INEX SDA (Sdružení dobrovolných aktivit) a ČSOP Modrý dům.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Horecká škola, Kostelecké Horky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...