– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Čeňkova pila, Rejštejn - Čeňkova Pila

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Čeňkova pila, Rejštejn - Čeňkova Pila

Penzion Čeňkova pila [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: Na Čeňkově pile, na polosamotě v lese u soutoku řek Vydry a Křemelné v CHKO Šumava, na samém počátku naučné stezky Povydřím. V místě je autobusová zastávka. Rejštejn 4,5 km, Srní 4 km, Kašperské Hory 8 km. Poloha je vhodná v zimě pro běžkaře, na jaře pro raftaře, v létě pro cyklisty, na podzim pro houbaře a po celý rok pro turisty.
Ubytování: Penzion v nově zrekonstruované bývalé Čeňkově pile umístěné přímo vedle historických vantroků. V penzionu je 12 lůžek ve 2- a 4-lůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní WC a sprchu. Společná vybavená kuchyňka (el. sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnka, myčka, lednice s mrazničkou, pračka) a stylově zařízená jídelna s pecí (TV, CD přehrávač). Sauna a hydromasážní bazén, úschovna lyží a kol v suterénu. V letním období je možno popít ve sklepní vinárně s otevřeným ohništěm nebo posedět venku u táboráku. Parkování u penzionu.
Cena: Sezona (30.6.-1.9., 22.12.-8.3.): 2-lůžkový pokoj 350 Kč/os/noc, 2-lůžkový apartmán 400 Kč/os/noc, 4-lůžkový dvoupokojový apartmán 350 Kč/os/noc (za první 2 osoby) + 200 Kč/os/noc (za další osoby), ceny platí při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí. Mimosezona: 290 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahují rekreační poplatek, povlečení, ručníky a energie).
Adresa: Penzion Čeňkova pila (lidově Čeňkárna), Ing. Jan Pavlín, Čeňkova pila 151, 341 92 Rejštejn
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Čeňkova pila, Rejštejn - Čeňkova Pila
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...