– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Camping Žralok, Plumlov

?? %
mob. +420 775 568 378 atczralok@seznam.cz
Camping Žralok [Zvětšit - nové okno]
124 0
Umístění: Na břehu poklidného Podhradského rybníka s možností koupání, poblíž Plumlova na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. V okolí zalesněná příroda. Centrum Plumlova 800 m. Prostějov 8 km.
Ubytování: Kemp s ubytováním ve vlastních stanech a karavanech nebo v mnoha dřevěných chatkách. V areálu je občerstvení, dětský koutek, společenská místnost s terasou, sportovní hřiště. Toalety, sprchy s teplou vodou. V kempu si můžete zahrát plážový volejbal, ruské kuželky, zapůjčit tenisové rakety, míče, loďku (proplout se na rybníce). Kemp je v provozu 1.4.-30.9.
Cena: Kemp: osoba 140 Kč/noc (3-15 let 110 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan 150 Kč/noc, karavan 250 Kč/noc, el. přípojka 150 Kč/noc, auto 100 Kč/noc, motorka 70 Kč/noc. Chatky: 320 Kč/os/noc, dítě do 15 let 180 Kč/noc, neobsazené lůžko v chatce 70 Kč/noc, při pobytu jen na 1 noc +90 Kč/os, přímotop 250 Kč/noc. Pes 70 Kč/noc. Úschova kola 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně DPH a platí po celou sezónu.
Adresa: Kemp Žralok Plumlov (ATC Žralok), U Podhradského rybníka 43, 798 03 Plumlov. Provozovatel: Klubové zařízení Plumlov, p.o. Kontaktní osoba: Petr Piňos.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camping Žralok, Plumlov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...