– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp u Zámečku, Záměl u Potštejna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp u Zámečku [Zvětšit - nové okno]
26 0
Umístění: V podhůří Orlických hor na samotě u secesní vily Zámeček 1 km od Zámělu a Potštejna ležících v údolí Divoké Orlice. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku. V Potštejně se nacházejí tři památné lípy, v okolí rozhledny. Zřícenina Velešov 1 km. Zámek Potštejn 1,5 km. Zřícenina Potštejn 2,5 km. Vlaková stanice Potštejn 2,2 km.
Ubytování: Rodinný kemp s chatkami a prostorem pro vlastní stany a karavany. Šest 4- a 5-lůžkových chatek, každá s vlastní sprchou a WC. Pro kempující společné sociální zařízení. Posezení na venkovní terase pod slunečníkem nebo jen tak pod stromem v trávě. Klubovna, sál. Preferujeme skupiny se psy, výcvikové akce, tábory, možnost výcvikových ploch a ubytování psa v kotci. Ubytujeme i koně.
Cena: Chata (4- až 5-lůžková): 750 Kč/chata/noc, možnost slev po dohodě. Kemp: osoba 40 Kč/noc (děti 6-12 let 20 Kč/os/noc), malý stan 40 Kč/noc, velký stan 50 Kč/noc, obytný přívěs 70 Kč/noc, obytné auto 80 Kč/noc, osobní auto 50 Kč/noc, motocykl 40 Kč/noc, el. přípojka 50 Kč/noc. Pes 20 Kč/noc, kotec pro psa 40 Kč/noc. Poplatek obci Záměl 4 Kč/os/noc.
Adresa: Kemp u Zámečku (Camp u Zámečku), Líba Křížová, Záměl 60, 517 44 Záměl
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp u Zámečku, Záměl u Potštejna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby