– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autokemp Veselka, Jevišovice

?? %
mob. +420 777 281 897 b.vesely@centrum.cz
Autokemp Veselka [Zvětšit - nové okno]
64 0
Umístění: V krásné přírodě nad Jevišovickou přehradou (nejstarší přehradou na Moravě), 17 km od Znojma. V městečku Jevišovice (1 km) je restaurace, pošta, supermarket, obchody, autobusová zastávka a památky (Starý zámek, Nový zámek). Koupaliště s tobogánem Únanov 10 km, městská plovárna Louka Znojmo 15 km.
Ubytování: Kemp s chatkami a možností stanování i ravanů, v provozu přes letní sezónu. V kempu je 16 chatek (4-lůžkových) s vlastní ledničkou, plynovým vařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Plocha pro vlastní stany a karavany. Společné sociální zařízení (umyvadla, sprchy, teplá voda). Dětské hřiště, sportovní hřiště, stánek s občerstvením, možnost úschovy kol. Půjčovna loděk a sportovních potřeb. Parkování v areálu kempu. Povolenky k rybolovu vydává město Jevišovice.
Cena: Chaty (4-lůžkové): 1 noc 850 Kč/chata, 2 a více nocí 800 Kč/chata/noc (včetně osob), zapůjčení přikrývky a povlečení 100 Kč/noc (možný i vlastní spacák). Stany a karavany: osoba 75 Kč/noc (dítě 3-15 let 50 Kč/noc, do 3 let zdarma), stan 55 Kč/noc, obytný přívěs 80 Kč/noc, autokaravan 100 Kč/noc, el. přípojka 150 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, motocykl 45 Kč/noc, vozík za auto 40 Kč/noc, pes 45 Kč/noc, ceny platí i při pobytu jen na 1 noc. Žeton na teplou vodu 35 Kč. Rekreační poplatek obci 10 Kč/os/noc. Ceny jsou platné po celou sezónu.
Adresa: ATC Veselka (kemp Veselka), 671 53 Jevišovice. Provozovatelka: Jana Veselá, Jevišovice 4, 671 53 Jevišovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Veselka, Jevišovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby