– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp U Kavalíra, Sázava nad Sázavou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Kemp U Kavalíra, Sázava nad Sázavou

Kemp U Kavalíra [Zvětšit - nové okno]
34 0
Umístění: Na klidném okraji města Sázava, v chatové osadě přímo u řeky Sázavy s výhledem na zalesněné kopce. 1 km od zastávky vlaku. Romantické okolí obklopené lesy plnými hub, tiché meandry řeky, šumící jezy, možnost celoročního rybaření. Přírodní koupaliště s občerstvením v nedalekých Vlkančicích.
Ubytování: Rekreační areál s možností stanování a ubytování v chatách a na pokojích. Chaty: 3x 4-lůžková chata s verandou, 1x dvojchata s verandou (2x 4-lůžkový pokoj). Hlavní budova: pokoje 1x2, 3x4 lůžka. Chaty a pokoje jsou vybaveny palandami, lednicí, radiobudíky, nádobím, rychlovarnou konvicí a nábytkem. Možnost zapůjčení dvojvařiče, nebo využití společných plynových vařičů. Společné umývárny s letní sprchou, sprcha s teplou vodou, toalety. Posezení v krytém altánu s ohništěm. V areálu je volejbalové hřiště, společenské hry, molo s půjčovnou loděk (pramice, čluny, kanoe).
Cena: Chaty a pokoje: chaty 190 Kč/os/noc, pokoje 160 Kč/os/noc, děti do 3 let zdarma (bez lůžkovin), ceny jsou včetně lůžkovin, neobsazená lůžka se neúčtují (platí i při pobytech jen 1 osoby v chatě či na pokoji, i v hlavní sezóně). Stanování: osoba 50 Kč/noc, stan/přístřešek 50 Kč/noc za každých 5 m2 zabrané plochy. Ceny platí i při pobytu jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Pes 30 Kč/den. Parkování zdarma.
Adresa: Kemp U Kavalíra (camp U Kavalíra, kemping U Kvalíra, rekreační středisko U Kavalíra), Renáta Šlajsová, Pod Čihadlem, 285 06 Sázava
Poznámky: Kemp 31.8.2014 ukončil svoji činnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp U Kavalíra, Sázava nad Sázavou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby