– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Turiec, Vrútky

30 % (1)

Kemp Turiec, Vrútky

Malá Fatra / Velká Fatra / Martinské hole / Turec
mob. +421 907 539 178, pevná +421 434 284 215 autocampturiec@gmail.com
Kemp Turiec [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V krásnom prostredí pod Martinskými hoľami pri Vrútkach, asi 1 km v pravo od hlavnej cesty Bratislava - Tatry. V tesnej blízkosti kempu je obchod s potravinami, zástavka mestského autobusu a kúpalisko s 25m bazénom. V okolí vynikajúce podmienky pre turistiku, cykloturistiku, horolezenie, splavovanie riek, aj oddych (termálne kúpaliská). V lyžiarskom stredisku na Martinských holiach vynikajúce podmienky na lyžovanie a snowboarding.
Ubytování: Autocamping s plochou pre stany a karavany, v prevádzke v mesiacoch 05-10. V areáli je k dispozícii reštaurácia, sociálne zariadenia s teplou vodou, plochy na hranie (stolný tenis, petanque, ruské kolky, ihrisko), kryté ohnisko. Srdečný personál.
Cena: V stane, karavane 4,30 EUR/os/noc (dieťa 6-10 let 2,60 EUR/os/noc, do 5 let zadarmo). Za priestor pre stan nie je poplatok navyše, za karavan 3,30 EUR/noc, auto 1,70 EUR/noc, motocykel 1 EUR/noc. Poplatok obci Vrútky 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Autocamping Turiec (ATC Turiec, kemp Turiec, camp Turiec), Kolónia Hviezda 92, 036 08 Vrútky pri Martine
Poznámky: Autocamping je v roku 2022 mimo prevádzky, na nové info čakáme.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (5. 8. 2013, 07.42)
Uživatel zde byl ubytován od 3. srpna 2013 do 4. srpna 2013.
Misto pekne, socialka cista ikdyz starsi.Chovani pana majitele jak se nam pochlubil pri prijezdu i pani recepcni bylo priserne. Mel jsem pocit ze je svou pritomnosti silne obtezujeme.Bez podani zadne informace se kemp v deset zamkl a my se nemohli dostat ven.Posleze jsme byli vyzvani a podrobeni krizovemu vyslechu kam jdem kdy se vratime atd. Myslim ze to jsou praktiky 30let zpet vhodne tak do pionyrskeho tabora, kde byl pan majitel asi vedouci kdysi.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Turiec, Vrútky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...