– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp a plážové koupaliště, Tornala - Králik

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Kemp a plážové koupaliště, Tornala - Králik

Gemer / Bodvianska pahorkatina / Cerová vrchovina
Kemp a plážové koupaliště [Zvětšit - nové okno]
70 0
Umístění: V rekreačnej oblasti v južnej časti mesta Tornaľa, v mestskej časti Králik. Centrom rekreačnej oblasti je plážové kúpalisko s prírodným bazénom s rozlohou 1,5 ha a plaveckým bazénom.
Ubytování: Turistická ubytovňa: 2-lôžkové izby, na izbe umývadlo so studenou vodou, na chodbe spoločné sociálne zariadenie, celkom 70 lôžok. Možnosť stanovania. Plážové kúpalisko s prírodným bazénom, otvorené denne od 8.00 do 20.00 hod. Tenisový kurt, športové ihrisko. Reštaurácia s terasou, veľký výber hotových jedál, stánky s občerstvením, plážové potreby. Kemping je v prevádzke od 15.6. do 30.9., plážové kúpalisko od 20.6. do 15.9.
Cena: Turistická ubytovňa: 2-lôžková izba 12 EUR/izba/noc (pri ubytovaní iba na 1 noc 16 EUR/izba), prísteľka 4 EUR/noc. Kemp: Karavan 3 EUR/noc, stan 2 EUR/noc, osoba 2 EUR/noc (študent, dôchodca 1,80 EUR/noc, dieťa do 15 rokov 1,20 EUR/noc), elektrina 3 EUR/noc. Parkovné 1,20 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné celú sezónu.
Adresa: Kemping, ubytovňa a plážové kúpalisko Tornaľa (ATC Tornaľa, camping Tornaľa, camp Tornaľa), ul. A. Pénteka, Tornaľa. Prevádzkovateľ: Mestské služby mesta, Mierová 14, 982 01 Tornaľa. Kontaktná osoba: Eva Szepesiová.
Poznámky: Ubytovanie v rokoch 2018-2019 prechádza rekonštrukciou a je mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp a plážové koupaliště, Tornala - Králik
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby