– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autokemp Smraďavka, Buchlovice - Smraďavka

20 % (1)

Autokemp Smraďavka (240 m), Buchlovice - Smraďavka

mob. +420 731 877 027, +420 731 616 983 atc-smradavka@email.cz
Autokemp Smraďavka [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V malebném údolí Dlouhé řeky v pohoří Chřiby, ve vinařské oblasti Slovácka. V sousedství kempu je lázeňský areál s rybníkem. Okolí je ideální pro turistiské i cyklistické výlety, sběr hub, vyjížďky na koních, horolezení (pískovcové skalní útvary), rybolov (vodní nádrž Nad Sovínem). Blízko kempu je obchod a letní areál (restaurace, diskotéky a koncerty). Centrum Buchlovic 3 km. Hrad Buchlov 5,5 km. Uherské Hradiště 11 km.
Ubytování: Kemp s bazénem, chatkami a možností ubytování ve vlastních stanech a karavanech. Stanová louka až pro 250 stanů. Pro karavany máme elektrické přípojky. Chatky jsou 5-lůžkové (16x), bez koupelny. V kempu je společné soc. zařízení, kuchyňka (nádobí nutné vlastní), společenská místnost, prádelna (pračka, místo k sušení prádla), bufet s občerstvením, možnost koupání, beach-volejbalové hřiště, travnatá plocha pro fotbal a jiné hry (včetně zapůjčení vybavení). Bezplatné WiFi. Pro cyklisty bezplatná uzamykatelná úschovna kol a základní nářadí. Kemp je v provozu cca od 01.04. do 30.09.
Cena: Chatky: 286 Kč/os/noc, dítě do 3 let zdarma, min. 2 osoby, min. 2 noci, v ceně je i povlečení, lednice a parkování. Stany a karavany: osoba 100 Kč/noc (dítě 3-10 let 50 Kč/noc), stan 100 Kč/noc, karavan nebo obytné auto 130 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, motorka 40 Kč/noc, el. přípojka 150 Kč/noc, domácí zvířata 30 Kč/noc, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Pro ubytované zdarma sprchy, bazén i hřiště. Rekreační poplatek obci Buchlovice 14 Kč/os/noc.
Adresa: Autokemp Smraďavka (ATC Smraďavka), Smraďavka 540, 687 08 Buchlovice. Majitel: Ondřej Čížek. Nájemce: p. Krystýnek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

20 % (18. 7. 2017, 18.46)
Uživatel zde byl ubytován od 8. července 2017 do 9. července 2017.
Přespali jsme plánovaně pouze jednu noc - naštěstí. První dojem celkem slušný, návrat do minulosti. Prostor pro stanování pěkný, upravený. Personál - podnapilý zřejmě majitel, inkasoval bez dokladu, obsluhující paní v bufetu, další personál nespatřen. Kuchyňka, WC a sprchy - otřes. Zastaralé vybavení by nevadilo, ovšem o čistotě nelze hovořit ani náhodou.Přetékající odpadkový koš v kuchyňce, lednice zvenku působí velmi zanedbaně,stejně jako celé vybavení. Kuchyňku, WC ani sprchy nikdo nevytřel večer ani ráno, sprchy jsme nenašli odvahu použít, WC jsme s největší opatrností použili pouze na nejnutnější potřebu.Na WC není hygienický koš, je zde pod umyvadlem otevřený koš používaný běžně na papír. Venkovní umyvadlo pro čerpání pitné vody působí jako výlevka na špinavou vodu. Pozornost by zasluhovala také houpací zvířátka pro děti, trčely z nich vruty. Velká škoda, pokud by byl kemp udržován v čistotě, určitě příjemné ubytování v retro stylu.
Poměr cena / kvalita20 %Čistota10 %Personál10 %Okolní prostředí50 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Smraďavka, Buchlovice - Smraďavka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...