– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná

100 % (1)
+421 486 117 218, mob. +421 911 078 303 info@sedliackydvor.com
Agrokemp Selský dvůr [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V Rohoznej pri Brezne, v širokom údolí v podhorí Veporských vrchov a Muránskej planiny. Okolie kempingu pozostáva z úbočí, kopcovitých lúk a lesa s širokým výhľadom, je vhodné pre turistiku. Turistické a cykloturistické trasy začínajú priamo pri kempingu. Bystrianska jaskyňa 15 km. V blízkosti kempu je možnosť zberu húb. Vlaková zastávka Rohozná 2 km. Brezno 8 km.
Ubytování: Agroturistický kemp poskytujúci klidnú vidieckú dovolenku na farme. Spoločné kúpelne a toalety. Miestnosť na umývanie riadu s teplou vodou. Multifunkčná izba, kde možno variť na starodávnom ohništi a plynovom variči, stoličky a stôl na jedenie. K dispozícii je pračka. Bio jazero na plavanie s krásným výhľadom. Ohnisko pre spoločenské akcie (zapozičiavame veľký kotol), k dispozícii je gitara. Velká spoločná miestnosť (nová drevená šopa). Možnosť starať sa o malé zvieratá, zakladať večerný oheň. V ovocnom sade si môžte užiť oddychu v závesných hojdačkách a na terase si môžte vychutnať chladené pivko alebo domáci likér. Bezplatné WiFi. K dispozícii digitálne turistické trasy pre mobilné telefony.
Cena: Osoba 3,75 EUR/noc (dieťa 4-15 rokov 2,75 EUR/noc). Veľký stan 3 EUR/noc, malý stan 2 EUR/noc. Obytný príves (karavan) 4 EUR/noc, obytné auto (camper) 5 EUR/noc, prípojka elektriny 3,75 EUR/deň. Auto 2,25 EUR/noc, motorka 1,75 EUR/noc. Pes 1 EUR/noc. Rekreačný poplatok mestu Brezno 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Camping Sedliacky dvor (kemp Sedliacky dvor, camp Sedliacky dvor, ATC Sedliacky dvor), Hliník 7, 977 01 Brezno - Rohozná. Prevádzkovatelia kempu: Jordi, Mick, Monique a Dion Suppers.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (12. 7. 2021, 18.04)
Uživatel zde byl ubytován od 9. července 2021 do 12. července 2021.
Najlepší z campov na Svk a to sme ich pochodili veľmi veľa. Tento je však iný. Vo všetkom iný. Poriadok, čisto, voňavé WC, čisté sprchy, všetko má svoje miesto, poriadok po sebe treba dodržiavať, to je samozrejmosť, môžete tam uvariť, nie ste odkázaný na suchú stravu, čo je úžasné, hlavne kvôli deťom. A tie úžasné zvery... detičky si prídu na svoje určite, majitelia kempu mysleli hlavne na nich, majú tam k dispozícii kolobežky, bicykle, kočík, lopty a ešte oveľa viac.. Majú všade navôkol zeleň, nádherné údolie, všetko po ruke. Pre turistiku okolitú x možností. Ten kľud, tú atmosféru, ten servis to je jednoducho top. Maximálna spokojnosť, určite sa s priateľom ešte vrátime.
Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná [Zvětšit - nové okno] Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná [Zvětšit - nové okno] Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná [Zvětšit - nové okno] Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná [Zvětšit - nové okno] Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná [Zvětšit - nové okno]
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Agrokemp Selský dvůr, Brezno - Rohozná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...