– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Rumcajs, Jičín

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Kemp Rumcajs [Zvětšit - nové okno]
194 0
Umístění: V Jičíně, vstupní bráně Českého ráje. Jičín je výborným východiskem pro výlety do okolí (zámek Hrubá skála a Dětenice, hrad Trosky a Kost, Prachovské skály, Bozkovské jeskyně, Ještěd). Nedaleko kempu vede 16 cyklotras. V Jičíně je venkovní koupaliště i krytý bazén, v okolí přírodní koupání (např. Jinolické rybníky). Vlaková stanice Jičín 3 km.
Ubytování: Kemp se 36 lůžky ve 12 pokojích v motelu, 145 lůžky ve 25 chatách a s plochou pro vlastní stany a karavany. Chatky jsou 4- a 9-lůžkové, některé 9-lůžkové mají vlastní soc. zařízení. Pokoje i chatky jsou jednoduše vybaveny (postele, stolky, skříň). Společná kuchyňka a soc. zařízení. V kempu se nachází restaurace s terasou (možnost polopenze, plné penze, vhodná i pro školení, oslavy, svatby). Možnost připojení na wifi. Parkování přímo v kempu.
Cena: Motel: 190 Kč/os/noc. Chatky: 9-lůžková 150 Kč/os/noc (se soc. zařízením 170 Kč/noc), 4-lůžková 140 Kč/os/noc. Ceny jsou vč. lůžkovin, při týdenním pobytu 1 noc zdarma. Stany a karavany: osoba 50 Kč/noc (děti do 6 let zdarma), stan 50 Kč/noc, karavan 90 Kč/noc, el. přípojka 60 Kč. Auto 50 Kč/noc, pes 30 Kč/noc. Polopenze 155 Kč (dítě 125 Kč), plná penze 220 Kč (dítě 170 Kč). Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Camp Rumcajs (ATC Rumcajs, kemp Rumcajs), M. Koněva 331, 509 01 Jičín. Provozovatel: David Plecháč, dříve Šárka Šimková.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (27. 6. 2013, 08.45)
Uživatel zde byl ubytován od 20. června 2013 do 27. června 2013.
Po 5 letech jsme se s rodinou vydali na dovolenou a vybrali jsme si kemp Rumcajs v Jičíně. Kemp je levný , čistý a je tu klid. Pán vedoucí vyjde ve všem vstříc. Kuchyně ve zdejší Restauraci je výborná a levná, personál skvělí a ochotný. Všem v kempu Rumcajs děkujeme za nádherou dovolenou. Hrabákovi Všem doporučujeme

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Rumcajs, Jičín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...