– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Camp Relax Moravec, Moravec u Křižanova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Camp Relax Moravec [Zvětšit - nové okno]
42 0
Umístění: Na Vysočině, v okrajové části poklidné obce Moravec, u rybníka Žlibečník. V okolí je množství cyklostezek, v zimě lze využít běžkařské trasy. V Moravci jsou 2 restaurace, pošta, potraviny. Westernové městečko Šiklův Mlýn 6 km. Strašidelný zámek Dolní Rožínka 8 km. Skiareál Nové Město na Moravě 16 km, Velké Meziříčí 17 km. Hrad Pernštejn 16 km. Sjezd z dálnice D1 16 km.
Ubytování: Kemp (chatová osada) se sedmi 6-lůžkovými chatami, v roce 2010 nově vystavěnými. Každá chata má na patře 2 pokoje (4+2 lůžka, 2 stolky, 4 křesla), koupelnu, balkon, v přízemí předsíň, koupelnu, kuchyňský kout (nádobí, sporák, lednice, konvice, mikrovlnka), obývací pokoj (sedací souprava, stolek, TV, krb+topivo), bezplatný internet. Venkovní posezení (gril). Parkování pro 2 auta u každé chaty. Pro hosty zdarma sportovní rybaření v rybníku Žlibečník, půjčení loďky (zdarma), tenisové (multifunkční) hřiště, dětský koutek s hřištěm, trampolínou a stolním tenisem. Za poplatek využití spol. místnosti (kulečník, infrasauna, malé fitness). Kemp je v provozu po celý rok.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 11.000 Kč/chata/týden (tj. při 6 osobách 262 Kč/os/noc), víkendový pobyt 5.000 Kč/chata/víkend. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky, energie, topivo do krbu, povlečení, internet atd.).
Adresa: Camp Relax (kemp Relax, chaty Relax), Jindřich Vodička, Moravec 205, 592 54 Moravec. Kontaktní osoba: Kateřina Vaňharová, Benešovo náměstí 195, 594 51 Křižanov.
Poznámky: Projekt je spolufinancován Evropskou unií.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camp Relax Moravec, Moravec u Křižanova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby