– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Slunečné skály, Rajecké Teplice - Poluvsie

?? %
mob. +421 905 320 734 info@camping-raj.sk
Kemp Slunečné skály [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V Rajeckej doline, v nádhernom prostredí prírodnej rezervácie, 3 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice, medzi obcami Porúbka a Poluvsie. Krásne lúky ohraničené z jednej strany pretekajúcou riekou Rajčianka a na druhej strane týčiace sa Slnečné Skaly dodávajú správnu atmosféru na chvíle oddychu.
Ubytování: Kemp s 3-lôžkovou chatkou a plochou pre vlastné stany a karavany. Chatka je vybavená mini kuchynkou, el. dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou, bez vody + malé posedenie s ohniskom. WC a sprchy spoločné. Parkovanie priamo pred chatkou. Bufet so záhradnou reštauráciou (možno objednať stravovanie). Futbalové a volejbalové ihrisko, basketbalový kôš, ihrisko pre deti, požičovna sportových potrieb, bicyklov, streľba z kuše, splavovanie rieky Rajčanky na kanoe, predaj suvenírov. Kemp je v prevádzke od 1.5. do 30.9.
Cena: Chatka (3 osoby): 20-24 EUR/chata/noc, iba na 1 noc +4 EUR (v mesiacoch 7 a 8 len pobyty sobota - sobota), rekreačný poplatok 0,90 EUR/os/noc. Kemp: osoba 2,50 EUR/noc (dieťa 3-15 rokov 1,80 EUR), stan 2,50 EUR, obytný príves (karavan) 3,50 EUR, auto 2,50 EUR, el. prípojka 3,50 EUR. Rekreačný poplatok 0,90 EUR/os/noc. Mimo sezóny (mesiace 05, 06, 09) zľava 20 %.
Adresa: Kemp Slnečné skaly (kemping Slnečné skaly, camp Slnečné skaly, česky Slunečné skály), Dušan Žeriava, 013 13 Rajecké Teplice - Poluvsie.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Slunečné skály, Rajecké Teplice - Poluvsie
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby