– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autokemp Primátor, Litomyšl

?? %

Autokemp Primátor (360 m), Litomyšl

mob. +420 732 148 723 primator@camplitomysl.cz
Autokemp Primátor [Zvětšit - nové okno]
100 5
Umístění: V rekreační zóně na klidném okraji města Litomyšl, 1 km od centra, v sousedství tenisových kurtů, stadionu, bowling či squashe. Koupaliště s tobogánem je od kempu jen 300 m. Vlaková stanice Litomyšl 2 km. Památky v Litomyšli: renesanční zámek (UNESCO, zdejší pivovar je rodištěm hudebního skladatele Bedřicha Smetany), Dům u rytířů, muzeum malíře J. Váchala, klášterní zahrady (UNESCO).
Ubytování: Kemp s celoročním provozem s možností vlastního stanování, místy pro karavany i dobře vybavenými chatkami, po kompletní rekonstrukci (v roce 2023 na několika místech dobíhá). Standardní dřevěné chatky (16x) jsou moderní 2- až 8-lůžkové, plně vybavené s vlastní kuchyňkou, koupelnou, WiFi, el. přímotopy, podlahovým vytápěním a parkováním vedle chaty. Zděná chatka (1x) je s vlastní lednicí, varnou konvicí, bez koupelny. 10 míst pro karavany s el. přípojkou. Glampingové 4-lůžkové stany. V kempu je občerstvení (možnost snídaní, obědů i večeří) i dětské hřiště. Ubytování s pejskem jen mimo chaty. Pro pozdní příjezdy Keybox.
Cena: Kemp: osoba 100 Kč/noc (dítě do 3 let zdarma), stan 100 Kč/noc, karavan s autem nebo obytné auto 300 Kč/noc (včetně elektřiny), i při ubytování jen na 1 noc. Chatky: zděná 3-lůžková 1.400 Kč/chata/noc, standardní 2-lůžková 2.200 Kč/chata/noc, 3-lůžková 2.700 Kč/chata/noc, 4-lůžková 3.000 Kč/chata/noc, 6-lůžková 3.400 Kč/chata/noc, 7-lůžková 3.800 Kč/chata/noc, při ubytování jen na 1 noc příplatek. Parkování 100 Kč/noc, pes 50 Kč/noc. Poplatek městu Litomyšl 30 Kč/os/noc (jen dospělí). Při pobytech na 5 a více nocí ve všední dny sleva 5 %.
Adresa: Primátor Camping Resort, Strakovská ulice 1057, 570 01 Litomyšl. Provozovatel: Autokemp Primátor Litomyšl s.r.o. Odpovědná osoba: Pavel Wetter. Kontaktní osoba: Bc. Lenka Vyskočilová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Primátor, Litomyšl
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...