– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autokemp Pohoda, Únanov u Znojma

?? %
+420 605 343 731 (kemp), +420 720 980 760 (koupaliště) info@autokemp-unanov.cz
Autokemp Pohoda [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na okraji Únanova v těsné blízkosti koupaliště Pohoda, 7 km od Znojma. Občerstvení zajištěno přímo na koupališti, jinak v obci ve dvou prodejnách potravin a třech restauracích. Koupaliště nabízí plavecký a rekreační bazén, brouzdaliště pro děti, tobogán, skluzavku, vodní jeskyni, masážní lůžka, divoký kanál a další vodní atrakce, parkoviště pro 160 aut a 120 kol.
Ubytování: Kemp s možností stanování a pobytu v karavanech (22 stání včetně elektrické přípojky). Jednotlivá stání jsou oddělena živým plotem. Společné soc. zařízení, kuchyňka. Možno využít koupaliště včetně občerstvení a sportovního zázemí - tenisové kurty s umělým povrchem, víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro všechny míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis, petanque. Autokemp bývá v provozu cca v měsících 05-09.
Cena: Celá sezóna: osoba 130 Kč/noc (děti do 3 let včetně zdarma, 4-12 let 90 Kč/noc), stan 120 Kč/noc, pronájem boxu pro obytný vůz nebo karavan s autem 320 Kč/noc (včetně použití elektrické přípojky), auto 100 Kč/noc, motorka 70 Kč/noc, pes 50 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (jen osoby starší 18 let). Ubytovaní mají zvýhodněné vstupné na koupaliště.
Adresa: Kemp Pohoda (ATC Pohoda), Únanov 384, 671 31 Únanov. Provozovatel: obec Únanov. Kontaktní osoba: Jitka Dohnalová.
Aktualizace:
Video: Představení Únanova i jeho koupaliště s autokempem

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Pohoda, Únanov u Znojma
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...