– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Nova Camp, Rouchovany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Nova Camp [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V těsné blízkosti Rouchovanského rybníka Stejskal. Možnost navštívení informačního centra Jaderné elektrárny Dukovany 3 km, podzemí přečerpávací vodní elektrárny Dalešice 10 km, Moravský Krumlov 15 km, zámek Jaroměřice nad Rokytnou 12 km, Mohelenská hadcová step 6 km.
Ubytování: Kemp s možností stanování a ubytování ve 4- a 5-lůžkových chatkách. Chatka obsahuje postele (válendy) + matrace, přikrývky, polštáře, dvoukolový el. vařič, lednici a nádobí. Možnost stanování. Pitná voda, umývárny, sprchy, WC 50 m. Možnost zapůjčení grilu s pohonem, kotlík s talířem, opékací vidlice na buřty. Zapůjčení sportovního nářadí. Vlastní hospoda v arelu kempu.
Cena: Sezona (16.6.-16.9.): chatka (4-5 lůžek) 290-310 Kč/chatka/noc. Mimo sezónu 100 Kč/os/noc. Povlečení si rekreant zajistí vlastní. Stanování: osoba 25 Kč/noc, stan 30 Kč/noc.
Adresa: NOVA CAMP (kemp Nova), Nováček Jaroslav, 675 57 Rouchovany 22
Poznámky: Inzerát je dlouho neaktualizován, kemp nemusí být vůbec v provozu. Zjistíte-li nové info, sdělte mi jej prosím na info@levneubytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Nova Camp, Rouchovany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby