– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autokemp Nedamov, Dubá u České Lípy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

60 % (4)
Autokemp Nedamov [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Dubé u České Lípy, v krásné CHKO Kokořínsko plné skalních měst. Okolí je vhodné pro cykloturistiku i pěší výlety. Máchovo jezero (koupání) 11 km. Okresní město Česká Lípa (památky) 20 km.
Ubytování: Kemp nabízející ubytování v 9 chatkách, ve vlastních stanech a karavanech i spaní pod širým nebem. Chatky jsou jednopokojové (5x 4-lůžková, 1x 5-lůžková) i luxusnější dvoupokojové (dvě chaty 3+4 lůžka, jedna chata 4+4 lůžka). Společná kuchyňka a umývárna. V areálu kempu je rybník (koupání, rybolov), letní kino, minigolf, stolní tenis, hřiště na volejbal a nohejbal, občerstvení. Možnost zapůjčení loděk a šlapadel. Možnost zajištění stravování. Kemp je v provozu od 1.5. do 30.9.
Cena: Chatky: jednopokojové chaty 170 Kč/os/noc (min. 2 osoby), dvoupokojové chaty 220 Kč/os/noc (min. 2 osoby) nebo 800 Kč/pokoj/noc (4-lůžkový), přes letní prázdniny upřednostňujeme týdenní pobyty. Kemp: osoba 40 Kč/noc (děti do 15 let 20 Kč/noc), malý stan 50 Kč/noc, velký stan 100 Kč/noc, karavan 100 Kč/noc. Spaní pod širým nebem 64 Kč/os/noc. Auto 50 Kč/noc, motorka 30 Kč/noc. Elektřina 100 Kč/den. Rekreační poplatek městu Dubá 11 Kč/os/noc.
Adresa: Autokemp Nedamov (ATC Nedamov, kemp Nedamov, camp Nedamov), 471 41 Dubá. Provozovatel: Městský úřad Dubá.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(2. 5. 2013, 08.11)
Reaguji na hodnocení ubytování v Autocampu Nedamov a vysvětluji situaci.Město Dubá již dlouhodobě zlepšuje vybavení areálu a investuje zde nemalé finanční prostředky ( sociální zařízení, sprtovní vyžití, dětské hřiště).V letošním roku bylo přistoupeno k likvidaci chatiček 1 -3 a nyní probíhá stavba 9. nových 2-4 lůžkových chatek, které budou do sezóny k dispozici.Věřím, že naši návštěvníci budou spokojeni.
80 % (30. 4. 2013, 10.25)
Uživatel zde byl ubytován od 7. července 2012 do 14. července 2012.
Moc se nám zde líbí.Máte pravdu chatičky(kromě č.4)nejsou úplný luxus,ale až ho budu chtít,nepojedu do autokempu.Je tu krásné prostředí a vyžití pro děti a klid.Letos určitě pojedeme znovu,už se těšíme.A ty houby kolem...........
(30. 8. 2012, 21.33)
Uživatel zde byl ubytován od 18. srpna 2012 do 19. srpna 2012.
Musím souhlasit. Ubytování na chatce číslo 1 bylo opravdu děsivé. Podlaha byla velmi nebezpečná. Přišlo mi, že některá místa by neudržela více než 100kg. Šel z toho strach. Ostatní chatky jsou možná v pořádku, ale doporučuji se jedničce vyhnout obloukem.
40 % (30. 8. 2012, 21.14)
Uživatel zde byl ubytován od 18. srpna 2012 do 19. srpna 2012.
Tento kemp je hezkým místem, teď nebudu hodnotit ubytování v chatce číslo 1, kemp celkově působí hezkým dojmem na fotkách vše krásně nafocené, umývárny a záchody v nadstandartní stavu za tyto věci dávám 40% z důvodu, že spát se dá ve stanu i pod širákem, kdybych měla hodnotit chatky tak minimálně chatky číslo 1-3 z cenou 180,-/osobu jsou naprosto na 0%, chatky pod lidskou důstojnost, vypadají jako vystřižené ze squatu, člověk se bojí šlápnout na podlahu, aby něco nechytil, a zároveň, aby se nepropadl pod chatu, na zdech různé cákance, zdi ze čtvrtky, okna zaštříkaná sprejem, který vytváří na okně mlhu, takže není vidět okny z chaty ven, v tom spreji na okně vyryty různé obrázky a ornamenty, záclony a závěsy špinavé ušmudlané, ve vedlejším pokoji místo závěsu prostěradlo na kolíčku, díry v zemi zatlučeny různobarevnými deskami, to samé na stropě-díra zatlučena dřevotřískovou deskou o velikosti 1m2 v případě zájmu můžu poslat fotky. Je mi líto, že musím hodnotit takhle záporně, ale 180,-/osobu za ubytování pod lidskou důstojnost je moc.. kdyby cena byla 180,- za chatku tak možná by člověk přihnouřil oči- raději se ubytujte naproti v penzion mlýn 270,- na noc, ale ubytování důstojné.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Nedamov, Dubá u České Lípy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby