– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora

?? %

Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora

+421 566 492 120 (i fax) salas.sirava@gmail.com
Camp Medvedia hora u penzionu Salaš [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V stredisku Medvedia hora na Zemplínskej Šírave, hned pri vode, blízko sú aj bazény (200 m), velmi blízko je Europenzion Salaš. Zemplínska Šírava poskytuje priaznivé podmienky na kúpanie, vodné športy, pešiu turistiku, cykloturistiku ale aj rybolov. Bohatá ponuka kultúrneho leta - prírodný amfiteáter, jachting, windsurfing, vodné lyžovanie, vodné skútre, tenisové kurty, ihriská plážového volejbalu, minifutbalu, minigolfu a iné.
Ubytování: Možnosť kempovania, WC sú čisté, kemp je však v provizornej prevádzke a potrebuje ďalšie investície. Blízky europenzión a reštaurácia Salaš je veľmi vyhľadávaná širokou klientelou a poskytuje stravovanie aj zábavu (špeciality ako baraní guľáš, pirohy z tatarčenej múky, halušky, býčie gule, ryby, regionálne jedlá, cimbalová muzika a hudobné skupiny) - Salašnícka reštaurácia s ohniskom (60 miest), slovenská reštaurácia (40 miest), pivnica s kozubom (20 miest), salónik s kozubom (40 miest), letné terasy (150 miest). Kemp je v prevádzke hlavne cez letné prázdniny (7. a 8. mesiac).
Cena: Stan 2 EUR/noc, auto 1,5 EUR/noc, osoba 0,7 EUR/noc (deti do 6 rokov zdarma, deti 6-15 rokov 0,5 EUR/noc), karavan 4 EUR/noc, príves 2 EUR/noc, motocykel 1 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov).
Adresa: Kemp Medvedia hora (camp Medvedia hora, kemping Medvedia hora), Hotel Euro Penzión Salaš ***, Jan Palinsky, Zemplínska Šírava, Kaluža - Medvedia Hora
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

dalibor (15. 12. 2013, 13.13)
je možno vzít na dovolenou psa?

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby