– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora

Camp Medvedia hora u penzionu Salaš [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V stredisku Medvedia hora na Zemplínskej šírave, hned pri vode, blízko sú aj bazény (200 m), velmi blízko je Europenzion Salaš. Zemplínska Šírava poskytuje priaznivé podmienky na kúpanie, vodné športy, pešiu turistiku, cykloturistiku ale aj rybolov. Bohatá ponuka kultúrneho leta - prírodný amfiteáter, jachting, windsurfing, vodné lyžovanie, vodné skútre, tenisové kurty, ihriská plážového volejbalu, minifutbalu, minigolfu a iné.
Ubytování: Možnosť kempovania, WC sú čisté, kemp je však v provizornej prevádzke a potrebuje ďalšie investície. Blízky europenzión a reštaurácia Salaš je veľmi vyhľadávaná širokou klientelou a poskytuje stravovanie aj zábavu (špeciality ako baraní guľáš, pirohy z tatarčenej múky, halušky, býčie gule, ryby, regionálne jedlá, cimbalová muzika a hudobné skupiny) - Salašnícka reštaurácia s ohniskom (60 miest), slovenská reštaurácia (40 miest), pivnica s kozubom (20 miest), salónik s kozubom (40 miest), letné terasy (150 miest). Kemp je v prevádzke hlavne cez letné prázdniny (7. a 8. mesiac).
Cena: Stan 2 EUR/noc, auto 1,5 EUR/noc, osoba 0,7 EUR/noc (deti do 6 rokov zdarma, deti 6-15 rokov 0,5 EUR/noc), karavan 4 EUR/noc, príves 2 EUR/noc, motocykel 1 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov).
Adresa: Kemp Medvedia hora (camp Medvedia hora, kemping Medvedia hora), Hotel Euro Penzión Salaš ***, Jan Palinsky, Zemplínska šírava, Kaluža - Medvedia Hora
Poznámky: Kemp zmenil prevádzkovateľa a teraz je prevádzkovaný ako kemp Anime (viď iný inzerát). (stav z roku 2022)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

dalibor (15. 12. 2013, 13.13)
je možno vzít na dovolenou psa?

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camp Medvedia hora u penzionu Salaš, Kaluža - Medvědí hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...