– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Loděnice, Piešťany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp Loděnice [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V tichom prostredí lesoparku mesta Piešťany na brehu vodnej nádrže Sĺňava, 4 km od diaľničnej odbočky a 1,5 km od centra Piešťan (najvýznamnejších kúpeľov Slovenskej republiky). Široké možnosti vodných športov na jazere Sĺňava, v blízkosti sú kúpaliská, tenisové kurty, fitnescentrum, pešie a cyklistické značkované trasy, kultúrne a historické pamiatky v Piešťanoch a okolí, procedúry v kúpeľoch.
Ubytování: V bungalovoch turistickej ubytovne (kapacita 80 lôžok). Vyhradené miesta s elektrickými prípojkami pre 150 karavanov s pevnými príjazdovými cestami a ďalšie el. prípojky sa nachádzajú na zatrávnených plochách. Stravovacie služby poskytuje priamo v areáli štýlová reštaurácia Koliba Pltník a ďalšie zariadenia v blízkom okolí.
Cena: Chatky: 2-postelová 11,60 EUR/chata/noc (iba 1 noc 13,50 EUR), 3-postelová 15 EUR/chata/noc (iba 1 noc 16,60 EUR), 4-postelová 20 EUR/chata/noc (iba 1 noc 22 EUR), pes 0,70 EUR/noc. Kemping: osoba 3 EUR/noc (dieťa 1,30 EUR/noc), stan malý 1,30 EUR/noc, stan veľký 2,70 EUR/noc, príves 3 EUR/noc, el. prípojka 2,70 EUR/noc. Kúpeľný poplatok 1 EUR/os/noc (nad 18 rokov).
Adresa: Camping Lodenica (ATC Lodenica, kemp Lodenica, kemping Lodenica), Sĺňava 1, P. O. Box C - 33, 921 01 Piešťany. Správcu kempu: Michaela Pazderová.
Poznámky: Kemp je mimo prevádzky. (stav z roku 2022)
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Loděnice, Piešťany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...